Büyük usta "kayahan" vefat etti.. Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin.. Peki sizler Kayahan dinlermiydiniz en favori şarkınız hangisiydi?

Büyük usta "kayahan" vefat etti.. Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin..Peki sizler Kayahan dinlermiydiniz en favori şarkınız hangisiydi?

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• "Hayat ne bir dipsiz kuyu ne dar bir sokaktr
    Değişik yollar vardır hepside sevgiye çıkar
    Senin yolun sevgiye çıkmıyorsa
    Gitmiyorsun demektr"

Çok sevdiğim bir sanatçıydı.
    Mekanı cennet olsun

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kayahan - Seni versinler ellere

Öncelikle merhaba. Allahtan rahmet , Ailesine sabır ve bağ sağlığı dileklerimizi gönderiyoruz efendim.

Kayahan çok büyük bir insandı. Mertti ve cömertti. Kendisi ile bir masada oturup kahve içme fırsatını yakaladım. Konuşurken bana söylediği bir laf çok hoşuma gitmişti. '' Geçmişle yaşamak , Gölgenle savaşmak gibidir alper '' . Şimdi geçmişe baktığımızda Kayahan abimizin güzel bir insan olduğunu görüyoruz.. Kimse bize bu adamın bir kötülüğünü bir içgüzarlığını söyleyemez. Kendisi müthiş biriydi , Söylenmez ama ;

Yetim hanelere bağışları , Derneklere bağışları ve durumu olmayan ailelere büyük yardımları dokunmuştur. Ben kendisini hem manevi hemde kişilik yönünden çok sevdim.

Tekrardan Allah rahmen eylesin diyorum. Tüm KAYAHAN Severlere sevgiler

1|0
    0|0
  • Buyuk sanatci idi muthis sarkilari vardi..15 gun once kayahan en iyiler almistim dinlerkende bu sene gidip goreyim demistim gomec sevgi koyunde.. yolu sevgiden gecen herkesle birgun birde karsilasiriz , obur dunyada artik.. mekani cennet olsun buyuk degerdi...

1|0
    0|0
  • başımız sağolsun
    toprağı bol olsun

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin toprağı bol olsun.

1|0
    0|0
  • Bir Aşk Hikayesi
    Ne oldu can
    Atın beni denizlere

1|0
    0|0
  • "bizimkisi bir aşk hikayesi... siyah beyaz film gibi biraz.." yıl 2003 idi sanırsam...:(( mekan cennet olsun...

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. bir aşk hikayesi

1|0
    0|0
  • emrin olur... (Gülşenden değil Kayahandan!)

1|0
    0|0
  • Hadi be

1|0
    0|0
  • Yemini ettİm Aşk hikayesi Odalarda ışıksızım

1|0
    0|0
  • Yuh ne zaman? Yıktın beni şu an var ya, moralim bozuldu. İşte şimdi odalarda ışıksızım

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin:/
    sarı saçlarından sen suçlusun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gönül sayfam :/

1|0
    0|0
  • Mekanı Cennet olsun çok büyük bir yıldız daha kaydı.
    şarkılarının hepsi ayrı güzel benim favorim adresim aynı...

1|0
    0|0
  • ALLAH RAHMET EYLESİN şarkılarıyla yaşasın inşallah bütün şarkılarını dinlerim ama bu aralar favorim seni versinler ellere NUR İÇİNDE YAT BÜYÜK USTA

1|0
    0|0
  • aaaa :(

1|0
    0|0
  • Cok üzüldüm severdim sarkılarını..

1|0
    0|0
  • ' bir aşk hikayesi ' ALLAH RAHMET EYLESİN...

1|0
    0|0
  • En sevdigim sarki onun sarkisi.
    Mekani cennet olsun..

1|0
    0|0
  • Çoğu şarkısını severdim. Çok üzüldüm sabah öğrenince. Allah mekanını cennet etsin, kızına karısına, dostlarına sabırlar versin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...