En cok hangi sanatcinin canli performansini izlemek, dinlemek istersiniz ve en son kimi canli dinlediniz?

En cok hangi sanatcinin canli performansini izlemek istersiniz ?

Güncellemeler:
ben metallicaya gitmistim en son dusunun yani teeeee nezaman:)

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• En son ebru gündeşi dinledim canlı 3-4 ay kadar oldu. Dinlemek istediklerimin hepsini dinledim aslında konserlerine giderek ama bir grup vardı the wanted diye onları da dinleyebilmeyi isterdim

0|0
    0|0
  • Teoman ve g-dragon :) şükür teoyu canlı canlı dinledim, GD de gelirse gitmek inşallah nasip olur :))

0|0
    0|0
    • g-dragon mu ilk defa duydum, teomani bende izledim , hatta gecen yaz yavuz cetin feste gelmisti mizika gitar caldi kotuydu performansi ama bide mizika calarken mikrofona dokundu elektrik carpti komikti:)

• Teomana dört yıl falan oldu gideli, o zaman iyiydi :D yazık teo'ma ne çekmiş :) g-dragon da güney koreli bir sanatçı

• Lana del rey

0|0
    0|0
  • Beyonce

0|0
    0|0
  • Halil Sezai

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 2004 yıllarında olsa yani Live in Texas tarzı sesini hala koruyabilseydi Chester Linkin Park. Angela Gossow tabi o da artık solistlik yapmıyor. Rob Zombie' de gitti sesi veremli gibi çıkıyor. l*n ben mi çok yaşlandım dinlediğim gruplar bitmiş l*n :,(

0|0
    0|0
  • Kızların istemiyoruz demesine bakma knk :D bizsiz tadı çıkmaz buranın..

0|0
    0|0
  • En son metallicaya gittim diye Hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Kimseyi dinlemedim asosyallikten kaynaklanmiyor ama pkayback daha iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Sıla'yı canlı dinlemek isterdim :)

0|0
    0|0
  • armin van buuren
    alexander popov
    jochan miller
    tiesto

0|0
    0|0
Yükleniyor...