Düşünsenize vampirler ve kurt adamlar gerçek?

Düşünsenize bu kadar sıkıcı bir dünya da karşınıza bir vampir çıkıyor sizinle arkadaş oluyor bir şekil de sizi de vampire dönüştürüyor.Dışarıdan bir müdahale olmadığı sürece sonsuza kadar yaşayabiliyorsunuz.Hatta araların da savaş var kurt adam ve vampirlerin sürekli bir kapışma ama dünyanın hiç haberi yok .Çünkü dünyadan saklıyorlar falan.Kurt adam için de geçerli bu tür şeyler.Bana çok ilginç geliyor olmasını çok isterdim.. var mı bu tür konusu olan film önerileri ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Oladabilir bana bir yararı olmadığından dolayı bir anlam ifade etmiyor

0|0
    0|0
    • Ya alınma ama hiç havalı değilsin sana yararı olmayan hiç birşey sana anlam ifade etmiyorsa sen malesef herşeyi karşılıklı yapan yaptığın iyiliğin bile karşılığını bekleyen bir adamsın. Bunlar da güzel şeyler değil.

• Ne iyilik yaparım nede beklerim , Güzel şeyleride pek sevmem. Işimde olmaz

• Güzel şeyleri sevmemeni anlıyorum.. Kendinle barışık olmanın nedeni bu olsa gerek.

Kızlar Ne Diyor 3

• Isır beni ulan derdim vampir görsem

Aylaklar var

0|0
    0|0
  • Onlardan çok daha kötü şeyler var dünyada.

0|0
    0|0
  • Vampir olmak isterdim.. film değilde dizi önerebilirim true blood, tvd :)

0|0
    0|0
    • Dizi daha güzel olur tabi true blood hemen kontrol ediyorum.. TVD'yi beğenmedim bu arada ama true blooda bakıcam.. Şu aralar teen wolf izliyorum :)

• true blood bayılırsın bence :) tvd de sırf damon var diye izliyorum bende yoksa artık saçmaladılar hakkaten :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Kurt adam olur vampirlerin ebesini... neyse hayali bile milliyetci duygularimi coskurdu 40 yapar auuuwwww

0|0
    0|0
  • Bence Çok film izleme etkisi kötü olur sonra kendini örümcek adam sanıp çatıdan atlarsın bak :D

0|0
    0|0
  • Trasnporter :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...