Tv dizileri neden bu aralar eski popularitesinde degil?

Kalite mi dusuk? Oyunculuklar mi iyi degil? Konular mi ilgi cekici degil? İki yil oncesinin super dizileri yok artik tv lerde. Neler oluyor bilen yorumu olan varmi?

Güncellemeler:
Hayir yani bir iyi ornek olma kaygisi ve baskisi var sanki 1 erkek 1 kadini bile evlendirip coluk cocuga karistirttilar :))

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hep benzer hikayeler, ortamlar v. s.
    Bir tarafta anormal zengin bir aile diğer tarafta fakir.
    Biri diğerine aşık olur, kavuşamaz v. s.
    Bütün bir ''prime time''ı tek bir diziyle atlatmak adına lüzumsuzca uzatıyorlar.
    Dakikalarca birbirine bakıp konuşmayan karakterlerle dolu sahneler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Reyting kaygısı çok fazla, diziler tutunamıyor bazen çok iyi yapımlar bile 2 3 bölümde yayından kalkıyor. Sürelerde uzun.

0|0
    0|0
  • diziler hep kalitesizdi maalesef, 4-5 senaryo türü üzerinde dönüp duran diziler. Para harcamayınca kalite de olmuyor tabi bir de 2 saatlik dizi de kalite mi olur film sanki

oyunculuklar çok kötü bence
    bir de acunun yarışmaları tutunca yarışmaya döndü kanallar

0|0
    0|0
  • Bu aralar? Yıllardır fıs... Ben Süper baba'yı, ekmek teknesini... İkinci bahar'ı özledim.

0|0
    0|0
  • Türk dizilerinde kaliteye hiç rastlamadim zaten. istisnalar hariç tabiki.. Klişe konular üzerinden gidiyorlar.

0|0
    0|0
    • Muhtesem yuzyil oyle bir gecer zamanki, yalan dunya,

• Her ulkede ulke tarihini anlatan yorumlayan hicveden yapimlar var. Biz biraz kompleksliyiz bence. Birakiniz yapsinlar. İnsanlar osmanliya merak saldi sayesinde

• Benim görüşüm bu yönde. izlemem, saygı duyarım :)

• orijinal senaryo kalmadı piyasada hepsi birbirinin benzeri, birçoğu cinsel hikayelerden pirim toplamanın peşinde.
    bakın behsat ç, işler güçler gibi özgün senaryolar çoğalmaz ise bence yakında tv kültürü iyice bitecek. bir çok insan smart televizyonları sadece internete bağlanıp film izlemek için kullanıyo.

0|0
    0|0
  • kardeş payı diye muhteşem bir dizi reyting yüzünden yayından kalkarken 120 dakikalık dizilerde insanların tek mimik yapmadan izledikleri dizilerin yıllarca yayında kalması bizi bize anlatıyor.

0|0
    0|0
  • İki yıl öncesinin süper dizileri neydi Tanrıya sen eskisi de. ok şimdikisi iyice. om. ok.

0|0
    0|0
  • Dzi fazlaligi ve de oyuncu eksikliği var bana göre, bir dizideki oyuncu bir bakıyorsun başka bir dizide sonra başka bir yerde karşımıza çıkıyor. Bu da insanı sıkıyor belli bir zamandan sonra.

0|0
    0|0
  • kalitenin düsmeside varsa bizler türk milleti olarak cabuk tüketen cabuk bıkan bir milletiz sanırım bununda etkisi var

0|0
    0|0
  • Paramparça diye bir dizi izliyorum çok güzel.

0|0
    0|0
  • Herkes sosyal medya da çok zaman harcıyo, tvler yalan oldu.

0|0
    0|0
  • bende tam ole derken poyrazkarayel başladı l*n gun sayoıorum yayınlanacak diye

0|0
    0|0
    • Ben izlemedim hic. İyimi oyle yav?

• ben dizi seven biri değilim ama o sevdirdi kendini sanırım karakterden kaynaklı bolum frgmanını bile merakla izleyen biriiym

• çünkü ne yapacaklarını şaşırdılar ve insanları bunaltılar

0|0
    0|0
  • Kalite çok düştü.
    Benim ilgimi sadece 80 ler çekiyor.
    Birde güldür güldür show

0|0
    0|0
  • Okuyan sayısı arttı. İnternet kullanıcısı sayısı patladı.

0|0
    0|0
  • Bence kadınların daha önemli işleri var bu ara ya da kadınların beyni biraz gelişti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Medcezir paramparça Kaderimsin yazıldığı gün maral bunlar güzel değil mi bence çok başarılı yapımlar

0|0
    0|0
  • Çok oldu. Doyduk.

0|0
    0|0
  • Aaaa cokta haksizlik etmeyelimm ask yeniden harika bir dizi tavsiye ederim💁

1|0
    0|0
  • Konular sürekli aynı ve insanlar artık diğer sahnede ne olacağını tshmin edebiliyor. Bu yüzden yabancı dizilere yöneliyolar çünkü onlarda iş hem kaliteli hem daha kısa. Yerli dizi yersiz uzun...

0|0
    0|0
  • Millet bikti artik diziden

0|0
    0|0
Yükleniyor...