Müzik zevkiniz yıllar ile beraber değişebilir mi?

Bu videoyu izledim ve bunu sormak istedim.
İzlemelisiniz.

0|0
95

En İyi Kız Görüşü

• rus davaycı loliler geldi aklıma klibi izlerken like copy edeyim dedim. şimdi 7'den 70'e bünyenin hormon salgısı değişir fakat kulak aşinalıgı buna ek seçenek mi tartışılır , gün aşırı aynı şarkıyı defalarca dinlerim asır geçer aynı tarzı tekrar dinlerim.
    bu arada klip şekerlemesi ;

http://m.youtube.com/watch?v=b06sQ0pHE-I

bir başkası hiç sevmez mesela adam gider gündüz rock dinler gece klasik müzikle uyur, pek yön değiştirebilecegini zannetmiyorum. yıllardır flamenko ile tohumlaşıp pinçek açtım sonra rock'a göz kırptım zeppelin thurisaz download ettim kulağıma.

her ortamda dinlemiyor işte farklı farklı mekânlarla tanışır yeni keşifler edinirsin , ruh hâlimde ki renk geçişine de bağlı sabit değilim.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Ahah ben videoya bayıldım, çok hoş olmuş :) 47. saniyede kalbim attı resmen belli şeyler değişmez bence. Günümüz pop müziğini bana hiç bir zaman veya kişi sevdiremez mesela. Aynı şekilde arabesk, rap. Ben hiç bir zaman Britney dinleyemem, Abba dinlerim. Değişir mi, değişmez mi bu durumda cevabı sana bırakayım.

Şuna inanıyorum, belli bir tarzı ve müzik zevki oturmamış kişiler hep değişime açıktır. Zevki oturmuş, kulağına uygun melodileri bulmuş kişiler ise ancak mevcut olana yenilerini katar fakat köklü bir değişiklik yaşamaz.. Mümkün değil.

0|1
    0|1
    • Benim de zevkim değişmez. Ama içeriğinde kalite olan her şeyi dinlerim. Tür ayırt etmiyorum. Teşekkürler.

• Tabii ki, yenilerini katabiliriz listeye ama köklü değişim olmaz. Ben teşekkür ederim.

• aşırı bir değişiklik olmaz :D sadece yeni tarzlar keşfettikçe onları da sevmeye başlayabilirim
    ergenken de rock dinlerdim şimdi de
    ama o zamanlar k-pop bilmezdim sonradan keşfettim şimdi kpop da dinliyorum
    arabesk ve rap dinlemezdim şimdi de dinlemiyorum

0|1
    0|0
  • Müziği hiçbir zaman sevmedim, sevmemde. Yani benim için "değişen" birşey yok.

0|1
    0|0
  • Evet değişiyor.
    Klasik müzik bile dinlemeye başladım. Yaşlandığımın belirtisi olarak görüyorum.

0|1
    0|0
  • Olabilir.

0|1
    0|0
  • Değişir.
    Lise yıllarında rock dinlerdim.
    Şimdi kulağıma hoş gelen her şeyi dinliyorum arabesk hariç.

0|0
    0|0
  • değişebilir tabii ki

0|1
    0|0
  • Değişebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...