Insanların neden her konuda birilerini eleştirdiğini anlayamıyorum siz anlayabiliyor musunuz ?

insanların neden her konuda birilerini eleştirdiğini anlayamıyorum siz anlayabiliyor musunuz ?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Tamamen görgüsüzlük ve kendini övmek gibi bişey.KIsa bir örnek vereym.Biri gelir evine ya ben bu gün şu eşyayı aldım vs vs vb. veya sende olmayan bir şeyi onun aldığını dile getirmesi imalı olarak ha snein yok ama bak ben aldım gibi yahu arkadaş ben bu insanlara snr oluyorum tam bir görgüsüzlük.Malk mülk Allah'ın bize emanetidir.İşte tamda bunu idrak edemiyorlar sorun burdan başlıyor.Yani o senin değil bu gün var yarın olmayabilir.Baki olan güzel ahlaktır diyorum hayırlı geceler cümleten..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Anlıyorum.

1|0
    0|1
  • Bu son zamanların "ergenus kompleksliyus" hastalığı. Genellikle 15 yaşından başlayıp tedavi edilmezse, şöyle biri alıp da karşısına bi güzel silkelemezse yada bi boy aynası hediye edilmezse daha ilerleyen yaşlara kadar seyretmekte ve umutsuz vak aolarak hayatlarına devam etmektedirler.

Yani benim anladığım bu.

0|0
    0|0
    • eleştiriyle silkelemenin arasındaki bağı anlayamadım

• allah allah ya...senin de ayak dirediğin nokta şu ki...hadi diyelim ergenlikten başlıyor..ama bu erhenlik yerini olgunluğa bırakacak değil mi...ha işte sorun ve sorum şu...bu olgunluk devresi ve sonrası zxamanlar içinde de hatta yaşlılık dmneminde bile hala eleştiriyi bir yaşam stili haline getirmiş zihniyetler var onları kastediyorum...oh bee. umarım anlamışsındır...

• Anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • kompleksli olanlar yapıyor bunu

0|0
    0|0
    • ne bakımdan amaç ne peki

• eleştirilerini yapıcı değilde yıkıcı yapıyorlar hep içlerindeki egodan bastırılmamaış duygular ve yenemedikleri komplekslerden oysa olumlu hale de gelebilir eleştiri yapıcı olunabilir zaten başkasının özeli bir başkasının özel alanına da girmemeli herkes haddini bilmeli

• Boş insanların işi.. Uğraşacak işi gücü bir uğraşı olmadığı için insanlar bunlarla kendilerini oyalıyorlar zaman geçiriyorlar

0|0
    0|0
  • Aşağılık kompleksi işte. İnsanoğlu bu. Her konuda çekememezlik vardır♣

0|0
    0|0
    • AMA İNSAN GÜZELE OLDUĞU KADAR KÖTÜYE VE İĞRENÇ DURUMLARA DA ELEŞTİRİDE BULUNUR...BUNA NE DERSİN ?

• Kötüye düşüncelerinden dolayı eleştiri yapabilir çünkü ona göre kötüdür bu barizdir fakat kendinden güzel veya üstün bir şeyi görüncede eleştirmesi sadece kıskançlıktır ya da farklı boşboğaz karaktere sahip olmasıdır.

• eveeet...demek ki insan her ne olursa olsun konunun mahiyeti ne durumda bulunursa bulunsun eleştiri yapar..

• senin dediğin sanırım arkadan yapılan eleştiridir bu halk arasın da dedikodu diyoruz ve insanlar kendilerini tatmin etmek için yaparlar

0|0
    0|0
    • dedikodu ve eleştiri iki farklı birbirinden bağımsız iki kelime iki farkılı anlam içeren durum

• senin dedğin durum direk kişinn yüzüne mi öyleniyor? yoksa onun olmadiği ortamda mı? açıkçası eleştiriyi insanın yüzüne yapan çok çok az insan var

• ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • anlamak istiyorum

0|0
    0|1
  • kendi başını yapamayan gelin başı yaparmış sözü geldi aklıma.

0|0
    0|1
    • ne geçiyor ellerine böyle yaparak

• sen o kadar dar düşünceli bir varlıksın ki her hangi bir kelimeyi sex le bağdaştırı oraya lanse edecek kadar cinsel açlık yaşayan ama bir o kadar da uzak duran birisisin

• aynen canım mucukkss

Erkekler Ne Diyor 4

• nefis kabul etmez kendi hatalarını görmemek için başkalarına yüklenir bilmez ki eleştirdiği kişiden farkı olmadığını aslında içinde derinlerde işlenmişliklerin buna neden olduğunu...

0|0
    0|0
  • Umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Çokta tomasson..

0|0
    0|0
  • önyargıdan kaynaklanıyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...