Hocanın verdiği kompozisyon konusuna siz de bir yorum yapıp yardımcı olur musunuz :) ?

"yanlış hayat doğru yaşanmaz" siz ne gibi anlam çıkardınız? konu çok kişisel ama iyi bir yargıya varmam lazım.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Yanlisa dogru giden bir trende doğruya koşmak gibi bir sey yanlis hayatta dogru yasamak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her insan farklı yerde yetişir ve buna göre bir konumu olur. Yani bir insana kötülük aşılanmışsa , o insan doğru yolu bulamaz . Ağaç yaşkan eğilir demişler.

0|1
    0|0
  • eodev. com guzel bir site orayada danısabilirsin.
    yani demek istenilen şu. olgunlaşmadan hata yapmadan ders alamazsın şu hayattan

0|0
    0|0
  • hayatta hangi yola gidiliceği insanın elindedir ya doğru ya da yanlış yoldan gidersin ve seçtiğin yol senin bundan sonra yaşayacağın hayatın olur. eğer kendin için yanlış yolu seçersen yanlış hayatı yaşamayı seçmiş olursun ve yanlış hayat doğru yaşanmaz mesela evli barklı bir erkekler birlikte yaşamayı seçmek yanlış hayattr ve bu hayatı doğrularınla yaşayamazsın çünkü zaten seçtiğin yol "yanlış"tır. ( bir örnekti)

0|0
    0|0
    • hmm anladım. ama şu da var ki herkesin yanlış algısı da farklı oluyo :/ hani verdiğin örnek tabi büyük çoğunluk için yanlış da diğer örnekler bu yargıyı sağlar mı bilemedim :/

• herkes için yanlış doğru farklı olduğu için insanlar seçtiği hayatın doğrumu yanlışmı olduğunu bilemiyor zaten :) aslında doğru ve yanlış nettir.

Erkekler Ne Diyor 2

• Atın ölümü arpadan olurmuş.

0|0
    0|0
  • yani diyor ki yanlış hayat yani dogru olmayan hayat dogru yaşanmaz yani dogru degil yanlış yaşanır

0|0
    0|0
    • bir saniye çözümleyemedim kardeş :D

• yani bir bakıma biz kötülük yapmıyoruz, hayat yaptırıyor gibi anladım ben. ya da. ne kadar çabalarsan çabala hayat kendi istedigi yöne akar gibi.

Yükleniyor...