Kadın egemen bir toplum istiyorum?

Benimle aynı görüşte olanlar var mı ? Nasıl olurdu sizce ? Fikirlerinizi merak çok merak ediyorum doğrusu

0|1
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Flaş flaş flaş. Muayyen gününde araba park etmeye kalkışan bayan dehşet saçtı... Kendisine park konusunda yardımcı olmaya çalışan bir adamı bıçaklayan ö. t. Arabasıyla markete dalıp çalışanları rehin aldı. İz bırakmayan ruj, kendi kendine park eden araba, gün boyu değiştirilmek zorunda kalmayan ped ve çok sayıda nutella istedi. İndirim reyonundaki görevlilere dokunmayan ö. t. ile pazarlıklar sürüyor...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• haydi erkekler okulaaaaaaaaaa :)

1|0
    0|0
  • Kadin erkek esitligi tartismasi varken kadin egemen toplum diyosun :) neden olmasin diyebilirsin ama şu an toplumda kadin ve erkek konumunun bu hale gelmesinde iki cinsin karakterist ozellikleri var erkegin daha guclu kadinin daha duysal olmasi gibi. simdi kadin egemen oldugu taktirde şu an egemen diye nitelendirdigin erkeklerin gorevlerini yapabilecek mi yani egemenlik gerektiren isleri. Bence yapamiyacak. Egemen olan kadin cinside Erkekler sanki bir kole gibi kullanacak. şu an ki duum bir nevi doha kanunudur

0|1
    0|0
    • Sana katılmıyorum günümüzde zaten kadınlar bunu ispatladılar erkeklerin yapabildiği her işi kadınlar da çok iyi bir şekilde yapabiliyo neden her şeyi biz yaparız diye atılıyoruz ki bırakın kadınlar uğraşsın birazda

• Bilmiyorum dini gorusunu ama yaratici kadina ve erkege fark ozellikler vermistir. Daha bilimsel olursak kadin ve erkegin anatomisine bakarsan kadin daha zayiftir. zayif demekle kastim. sadece ornek veriyorum bir tir ile bir kamyonun katlanacagi agirlik ayni mi bunlardan cok bahsetmiyecem ben seni anladim seni yeni bir duzenden bahsediyorsun kadinin yonettigi senin dusuncen ama bence şu an birazda olsa esitlikden soz edebiliyoz kadinin egemenliginde esitlikten soz edemezsin kadinin egemenligi demek ona birde kole lazim demek

• Şuanki toplumumuz da kadınlar ne kadar köleyse erkeklerde o zaman o kadar köle olur bence hatta kadınların daha da insaflı davranacağına eminim

• ben de dünya barışı istiyorum ama olmuyo işte

0|0
    0|0
  • profil foton iğnrenç...
    berbat olurdu senin gibi zihniyette olan toplumun egemen olması...

0|0
    1|0
  • ada tutun kendinize.

0|0
    1|0
  • Göç etmek için doğdular ya göc edecekler ya da ölecekler...

0|0
    1|0
  • Geçin o isleri siz gibileri bir adaya hapsetmeli

0|0
    0|0
  • çemberimde gül oya gelmiş :P

0|0
    0|0
  • Yok canısı ya. Kadınlar olmaz yani olursa erkeklerin durumu çok kötü olur. Siz fırsat buldukça neler yaparsınız.

0|0
    0|0
    • Neler yaparlar?

• Ezersiniz erkekleri hep. Artık çok özgürüm deyip ayrılıklar feci olur ne biliyim erkeğin evde bir baskınlığı olmaz vs vs. Yani size geçse normal erkeklerden beter olursunuz.

• neyiniz eksik?

sen bana laf atsan bişey olur mu olmaz
    ben sana atsam karakolluk.
    ----
    ya da terbiyesiz bir kızla aynı ortamdayım rasgele bağırsı çagırdı
    bu bana şöyle yaptı felan. Bana kim inanır.
    ----
    hiç eşitlik yok.

0|0
    0|0
    • (Öncelikle şunu belirteyim ben erkeğim ) evet haklısın hiç bir eksikleri yok erkeklerin yaptığı herşeyi yapabilirler neden erkeklerin aldıkları ağır sorumlulukları onlarla paylaşmıyoruz ya da direk onlara yıkmıyoruz ki

• Ortalk karşrdı hep nasl olcaktı başka

0|0
    0|0
    • Neden karışırdı?

• Kadın fiziksel olarak güçsüzdür kırılgandır ruhen çabuk incinir bedensel zorluklarla başa çıkması zor olur tüm toplmlar senşn dediğin şekilde olsa olqblrdi belki

• Hi hi ineklerde ucuyordu zaten :))

0|1
    0|0
  • ütopya.

0|0
    0|0
  • Her yer aseton kokar. p :) feminist bağyan

0|0
    0|0
  • Daha guzel yasardik bence erkek savas ve kaos yaratmaktan baska ise yaramiyorlar en azindan daha iyi bir dunyada yasardik bence

1|0
    0|0
  • rüyadan öteye gitmez abla kadınlar dengessizdir

1|0
    0|0
  • Bende 8 saat calismak istiyorum -_-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadın egemenden daha çok, iyi, dürüst, adaletli insanların egemen olduğu toplum isterdim.

1|0
    0|0
  • Kesinliikle olmasi gereken

1|0
    0|0
    • Yukardaki yorumlarda gördüğün üzere erkekler bu durumdan baya tedirgin peki sence nasıl olurdu erkeklerin yaptığı hangi yanlışları kadınlar yapmaz

Yükleniyor...