Necip Fazıl Kültür Merkezi ile ilgili Sorum var?

Arkadaşlar ben de 15 tane kitap var ve babam okuduğun Kitapları evde tutma diye her gün kızıyor vallahi bıktım bugün de bağırdı çağırdı at çöpe ya da birilerine ver yarı fiyatına sat diyor ama verecek kimse yok etrafımda sahaflar yarı fiyatınada almaz çöpe hiç atılmaz ne yapacağımı şaşırdım bize yakın bir kültür merkezi var içeride kütüphanesi var mı benim okumuş Olduğum polisiye aşk romanlarını kabul ederler mi?Lütfen yardımcı olun babam her gün sinir ediyor beni

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• o niyeymiş ya
    kütüphanen olması kötü birşey degil

0|0
    0|0
    • Evde mi babam okuduğun Kitapları biriktirme birilerine ver gitsin derdin de verecek kimsem yok gelde anlat babama haftalardır başımın etini yiyor çare bulamadım bu gidişle bulamazsam çöpe attıracak zorla 😔 sinir oldum o Yüzden soruyorum eğer bu kültür merkezinde kütüphane varsa ve polisiye aşk Roma'nı falan alıyorsa oraya bağışlayacağım

• Yani her sene okunabilen kitaplar
      mesela tarih kitapları.
      mesela divanı lugatı Turk
      mesela ingilizceler
      mesela İstanbul kitapcısı kitaplarının bazıları

• Çok sağ olun o kadar kitap ile hani Boşa gidersem bana yazık çünkü 15 kitap sonuçta dolmuşa binip gideceğim merkeze roman ve hikaye karışımı Sherlock Holmes ağırlıklı roman ve hikaye Kristin Hannah kış bahçesi sarah jionun var Nermin bezden kurt Seyit ve shura kahraman tazeoğlu bukre bunlar var işte

Erkekler Ne Diyor 5

• Makul bir fiyata satın alabilirim. Tabi romansa.

0|0
    0|0
    • Sizi tanımıyorum ki sadece yardımcı olmanızı istedim bu kültür merkezinde kütüphane var mı her kütüphane okunmuş kitap almıyor çünkü

• Kültür merkezine götüreceğim kütüphane varmış ve alıyormuş her türlü Kitapları

• Peki götürün.

• bana gonder kargoyla kargo parasını ben verırım

0|0
    0|0
    • Sorum ile ilgili cevap bu değil ben başka bir şey sordum kültür merkezinde kütüphane var mı alır mı bu Tür Kitapları diye sordum

• alır tabı

• Bana hibe edebilirsin. maddi durumu olmayan bir öğrenciyim. Ve ben de başka birine hibe ederim maddi durumu olmayan..

0|0
    0|0
    • Sorumla ne ilgisi var anlamıyorum bu kültür merkezinde kütüphane var mı biliyor musunuz her kütüphane almıyor polisiye aşk romanlarını

• Kütüphane var. Alıyorlar her türlü kitabı.

• maraşli sin galiba necip fazil kültür merkezinde kutuphane olduğunu biliyorum ama daha da faydalı bir yer de olabilir bir sürü köylerde okul var oralara verilebilir

0|0
    0|0
    • Maraşlıdeğilm kayseriliyim bu 1
      2. si İstanbul'da oturuyorum
      3. sü peki okunmuş kitap alıyorlar mı bu kültür merkezi

• alırlar tabiki niye almasınlar kusura bakma necib fazil deyince burada da var

• Mesela Bir Halk Eğitim Merkezine Gidip Doğudaki Kısıtlı Eğitim Alan Cocuklara Gönderebilirsin Satmak Çözüm Değil Ben Senin yerinde Olsam Faydalı Bir İş Olarak Doğudaki Cocuklara Gönderirim.

0|0
    0|0
    • Aşk romanını çocuklar okuyabiliyor mu

• Benim için değil kitap zaten aşk kitabı

• Çok Sorun Etme Senin Kararın Ben Görüşümü Paylaştım Senin Tasarrufunda Gerisi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...