Benim gibi motor tutkunu olan var mı?

meraba arkadaşlar ben motorları çok seviyorum ne kadar motor isimleri bilmesemde yazın ehliyete yazılcam ve sonra da motor almak istiyorum motora binip türkiyeyi gezmek istiyorum deri pantolon deri ceket ve botla bence cok havalı :)

1|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• bende almayı düşünüyorum tavsiye ederim yamaha yzf r25 sıfırı 15bintl görünümü herşeyi mütüş bir motor fazlasında gözümüz yok

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=E3K_gIpgyZ8

kırmızı motor aldın mıııı, muradına erdin miiii, hobaaaaaaa :)

0|0
    0|0
  • Sana enduro tarzı lazım, KTM, Aprilla ama onları sürmen için binlerce km deneyim lazım, koruma ve eğitim sart..

0|0
    0|0
  • hayalerim arasında buda vardır :) Ailem boykot ediyor ama

wallpaperbook.net/.../suzuki-hayabusa.jpg

0|0
    0|0
  • Turkiye turu degilde ege akdeniz turu yaptık cok guzel oluyo ama en az 3 motor cık ki canın sıkılmasın.

0|0
    0|0
  • Kolay degil özellikle uzun yol cok zor marmarise gitmistik 6 kisi yaris motorlarimiz vardi macera o bicim

0|0
    0|0
  • hahahahahah,20km gitmeden pes edersin, ben neler çekiyorum motorun üstünde, debriyaj fren gaz vites elim acımakdan hissetmiyordum, ve sen türkiyeyi gezmek diyorsun hahahaaha

0|0
    0|0
  • Çok mantıklı birşey yapmış olursunuz çok keyiflidir motor işi girerseniz anlayacaksınız :)

0|0
    0|0
  • ben geçen yaz ucuz bir motor aldım ehliyetimde yoktu insan çok çabuk sıkılıyo 2. ay sattım geri küçük bir kaza geçirebilecek olsan bile tüm hevesin kaçıyo

0|0
    0|0
  • daha yeni motor kazası yaptım 80km hızla arabaya çarptım önüme kırdı 8de8 o suçlu 15 metre uçtum sol kaval kemiğim kırıldı iyileşir iyileşmez yamaha r25 alıcam :)

0|0
    0|0
  • yazın bot giymek ne ahmakça...

0|0
    0|0
  • Vardir

0|0
    0|0
  • oooo mükemmelll

0|0
    0|0
  • Evet motorları severim:))

0|0
    0|0
  • Bende hastasıyım ve bir grubumuz var geziyoruz boş zamanlarımızda

0|0
    0|0
    • ne güzel peki yazında bot giyebiliyo musunuz?

• Yazlık botlar var havalandırnalı o var. Normal ayakkabı giymiyorum çünkü pantolon takılıyor bazen debriyaja rüzgardan

• kız başına gezersin umarım hayallerin gerçek olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aha bendende bitane varmış aynı ben ya ben amcamın oğlunun motorunu cok kullanıyorum cokta süper bizimkiler bana aldırmıyor kaza tehlikesi daha yüksek diye ama çok kolay bayılıyorum motora ya

0|0
    0|0
  • Araba tutkunuyum daha çok

0|0
    0|0
  • evet bende motor tutkunuyum

0|0
    0|0
  • Motor hastasıyım ben de, kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • ben artcıyım
    kullanmam ama
    hep gezerım

0|0
    0|0
Yükleniyor...