Dabbe: Bir Cin Vakası filmi nasıl?

dediğim gibi arkadaşlar dabbe bir cin vakası filmi nasıldı bence güzl yapmışlar ama başka arkadasların düşüncelerini almak istedim

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• senelerdir güzel bir korku filimi izleyemedim yapamiyorlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence de gayet güzeldi... Sadece bir tarafı beni çok güldürmüştü, hani adam kamerayı alıp köy halkı ile röpörtaj yapıyordu ya oradaki adamların konuşması beni çok güldürmüştü... Onun dışında, gerçekten izlerken gerildim, etkileyiciydi, olabilecek bir hikayeydi hatta bu yüzden de bizim kültürümüzü de yansıttığından daha etkileyici oldu. Tünel filminden sonra beni geren ikinci filmdi diyebilirim...

1|0
    0|0
  • türk korku filmlerinde 3 harfliler olmazsa olmaz :)

1|1
    0|0
  • kötüydü rezillikti türkler korku filmi yapmasın bence kendilerini rezil ediyolar + komedide bile daha iyiler gerçe oda iyinin kötüsü ama olsun türklerin en güzel yaptığı film romaktik dram vs. gibi filmler gerisi saçma oluyo

0|0
    2|2
  • Böyle şeylerden çok korkmama rağmen,filmde çok güldüm,diyaloglar oyunculuk o kadar saçma ve komiktiki anca güldüm:)

0|0
    0|0
  • gece gece cin falan yazmayın üff ztn yurtta tekim yine ışığı kapamadan uyucam ya :/

0|1
    0|0
  • saçmaydı

0|0
    0|0
  • Oyunculuk hakkında yorum yapamam ama hikayesi gayet inandırıcıydı

0|0
    0|0
  • Gittim o filme aradan sonra girmedim kötüydü.

0|0
    0|0
  • Ne çok iyi ne de berbat

İkisinin ortası bişi

0|0
    0|0
    • yani cok nadir böyle güzl türk korku filmleri cıkıyor

• @cevaplayan, senin adın cemre mi ?

• değilllllll

Erkekler Ne Diyor 12

• yıllar oldu izleyeli.o zaman için iyiydi

0|0
    0|0
  • bence gayet iyiydi nesi varmış.aynısını yabancılar yapsa buraya kötüydü berbattı yazanlar uff ne süper filmdi derler.Oscar alsa ma haketmişti derler türk filmi olunca böyle konuşuyorlar ve eminim izlerken de korkudan altlarına yapmışlardır

0|1
    0|0
    • Artıladım... Avrupa aşığı insanlar işte. Kendi ülkelerine karşı çok acımasızlar, aynı şeyi yabancılar yapsa baş tacı ederler...

• aynn nede olsa türk degller .!

• Filmin kalitesi hakkında birşey söyleyemem.Çünkü açıkçası isminden dolayı gitmek istemedim.Bence Dabbeyi bir cin vakası diye niyelemek kadar yanlış birşey yoktur.Çünkü cinlerde bizim gibi bu dünyanın sakinlerindendir.Ancak Dabbe herkesten ayrı ve herşeyden ayrı bir olgu.Onu cin vakasıdır diyip küçültmek gerçektende kötü birşey.Bunu desteklemediğim için izlemedim.İzlemeyi de şuanlık düşünmüyorum.Büyükte konuşmak istemiyorum ama.Yalnız güzel kitabımızın bazı kısımlarını alıp sanki korku yayan bir kitapmış gibi göstermeye çalıştığından dolayı da o Hasan denen yönetmeni de bir güzelce anıyorum.

0|0
    0|0
  • paranormal activity denilen zımbırtıdan daha iyidi bence

2|1
    0|0
  • Tüm arkadaşlarım berbat dedi bende aldığım bileti başkasına verdim gittim.

0|0
    0|0
  • Türk ve japon yapımı korku filmleri yapılmamalı..

0|0
    0|0
  • ilk çıkanı izledim en cok korktugum fılm cunku gercek olucak seyler

0|0
    0|0
  • berbat bence izlediğine değmez..

0|0
    0|0
  • güzel bir film izleneblir.

0|0
    0|0
  • Orta şekerli

0|0
    0|0
  • rezalet bir filmn izlemeye değmez

0|0
    0|1
  • Idare ederdı ama bır yandanda sacmalıkları vardı kaba habırle eh ıste :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...