Kendi kendime gitar öğrenemez miyim?

kendi kendime gitar öğrenebilir miyiiim ??????

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• gitar da flüt gibi oldu artık herkes çalıyor :D
    sen başka bir enstrüman a yönel :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kendi kendine değilde, internetten destek alarak öğrenebilirsin, beraber çalıştığım bir çok gitarist internetten öğrenmişti. Ve gayette iyi müzisyenlerdi.

www.youtube.com/playlist bu adam sana yardımcı olacaktır. A'dan z ye her şeyi öğretiyor.

0|0
    0|0
  • önce dostum kendi kendine video destekli öğrenmen daha yararlı. ilk notaları kavradıktan sonra vuruşlar hafift akorlar ardından barelerle bir şekilde gelir ama içindede sağlam azmin olması şart :) internetten video diyincede selim ışık ı tavsiye ederim gayet iyi bir hocadır kendisi

0|0
    0|0
  • Öğrenen anasının karnında öğrenmesi ya öğrenirsin sadece fazla zaman alır.

0|0
    0|0
  • Ogrenemezsin bir kursa yazilman lazim

0|0
    0|0
  • internette videolar var oradan öğrenebilirsin, en azından sıfır olmazsın yani, bişeyler kaparsın :) Öner Yavuz diye birisi var, onun videolarını dinleyebilirsin

0|0
    0|0
  • 8 senedir piano gitar bağlama çalıyorum. il bağlama ile basladım. kurs olmadan olmaz.

0|0
    0|0
  • örneklerin varsa, sabırla ilerleyebilirsin ;)

0|0
    0|0
    • nasıl örnek derken?

• internetten videoları var. aç izle, çalış. bir tane de akort ayarlayıcısı al.

• tamam ya şöyle şimdi kursa gittim birazz ama gözüm bozuk olunca göremediim için geride kaldım o minor majorlerin bikaçını yapıyorm ama ritim atamıyorm mesela sarkıyo göre

• Ben öğrendim biraz

0|0
    0|0
  • kulağın iyiyse öğrenirsin, ben hiç kursa gitmeden öğrendim ama nota bilgim hiç yoktu

0|0
    0|0
  • daha önceden bir enstruman calıyormuydun

0|0
    0|0
  • Youtube daki videolar ise yarayabilir :)

0|0
    0|0
  • 5-6 ayda olsa kursa git temelini oluştur gerisini kendin getirirsin tabi istikrarlı olursan :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• öğrenirsin, gitar kolay bir enstrüman. tabii amacın yalnız arkadaş ortamında çalmaksa.. çünkü yanlışlarını kendin fark edemeyeceğin için tekniğin zayıf kalabilir. eğitim cd'si almanı tavsiye ederim. bir de sabır çok önemli. özellikle ilk egzersizleri bıkmadan usanmadan günlerce yapman lazım. başında hoca olmadığı için çabuk çabuk atlamaya çalışma, kendinde o disiplini sağlamaya çalış. videoda gösterilenleri en doğru şekliyle yapmaya çalışıp kendini sık sık kontrol et. yaparsın.

0|0
    0|0
    • tamam sabır bende pek bulunmaz ama deniycem ritim atamıyorm bir kaç bişey biliyorm da

• onun mantığını kavrasan bütün ritimleri atarsın. bilen ve anlatabilen birinden yardım al o konuda. bir de ritim atarken başta pena kullanmanı tavsiye ederim. daha toplu ses çıkarabilirsin.

• tamam tşkler

• ben denedim gitarın yayları dolandı başıma mumya gibiyim

0|0
    0|0
  • Öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Müzik kulağın varsa öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • Benim kuzenım kendı kendıne saz calmayı ogrendı, yapabılırsın gayet

0|0