Evinizin duvarında resim, tablo ya da duvar halısı var mı ?

Evinizin Duvarında Resim yada Tablo Varmı Varsa Bunlar Neler ? mesela benim odamda askerlik fotom var ve yanında atatürk halısı.. Salonda anlamsız bir tablo her gelen bune diyip kendii hayal gücüne göre yorumluyor :)

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden bizim evde oturma odasında duvarda Türkiyenin hali şeklinde olan bir Türkiye haritası vardı ve tam parallel olarak karşında Atamın portresi vardı.Birde benim babamın fotoğraf tutkusu vardı.Kendi çektiği fotoları duvarlara aşardı.Bizim ev fotoğraf müzesi gibiydi.Şimdileri duvarlarımızda ikimizin çektikleri, çizdiklerim vs var :).

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• masamın üstünde Atatürk karpostalı var sadece

0|1
    0|0
  • Duvarlara çivi çakmayı bir şeyler asmayı sevmiyorum , kalabalık görünüyor gözüme , sade daha güzel .Ama çerçevede fotolarım vardır ...

1|0
    0|0
  • Siyah beyaz bir kiz kulesi tablosu var

1|0
    0|0
  • iki büyük tablomuz var yağlı boya..bir 30 yıllık vardır benim bildiğim hani ben doğduğumdan beri var..ama herhangi bir sanatsal değeri var mıdır bilmem..bu tür şeyleri babam sevdiğinden almış zamanında..ikisine de baktıkça içim açılır , manzara resimleri...

onun dışında yine küçük tablolar ,maketler var..

1|0
    0|0
  • şöyle bir gözattım odam da;

FSM tablosu

link tahta adam

oyuncak deve=o

kabartmalı tablo..ve sandık ve türevleri bulunmaktaymış=o

1|0
    0|0
  • asamıyorum evde namaz kılınmıyor(insan hayvan resmi olunca)

1|0
    0|2
  • Evet tablo var.

1|0
    0|0
  • koccaman new york var:D

1|0
    0|0
  • var - gördüğü üzere

0|1
    0|0
  • taxi driver film afişiyle jack nicholson'ın fiyakalı bir posteri var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• var bişiler ama hiçbiri bana ait değil

1|0
    0|0
  • Tuvalette Da Vinci'nin Monalisa portresi var. Kabızken yüzüne bakıyorum iyi geliyor ,

1|0
    1|1
  • Tam karşımda Allah(c.c)'ın 99 ismi var sağımda da bir manzara var. Uzakta olan dağlar ve önünden geçen bir tren buharı bile görünüyor;)

1|0
    0|0
  • hiçbişe yok :(

1|0
    0|0
  • Yok sadelik iyidir

1|0
    0|0
  • Tablolarım var.

1|0
    0|0
  • az kaldı CHE nin fotosunu asacağım .duvar boy