Tanrı'ya [veya Allah (inancınıza göre değişir)] bir soru sorabilseydiniz ne sorardınız?

Tanrı size "Bana istediğin bir soruyu sorma hakkına sahipsin ve ben de bunu cevaplandıracağım" deseydi ne sorardınız?

Güncellemeler:
Lütfen benim ve görüş yazan diğer üyelerin inancını sorgulamayınız.

0|1
511

En İyi Erkek Görüşü

• Tanri veya Allah çok sallamam bu mevzuyu, ikisi de aynı anlama çıkıyor ama adı zeki olan birine "akıllı" demeyin. yine zeki deyin.. neyse soruya cevap verecek olursam. "kalabalıklar arasında senle konuşuyordum. beni dinliyor ama ilahı kanunlar yüzünden konuşmuyordun değil mi Yarabbi" diye sormak isterdim ama sormazdım. Allah'ın bizden daha iyi bildiği bir şey var illaki.

0|1
    0|0
    • 4 gün önce okuduğumda "adı zeki olan birine zeki demeyin" kısmını anlamamıştım. Şimdi EİG seçmek için teker teker okurken anladım

• Bir şey değil en uygun cevap buydu. Zaten o cümle en nüyük sebep

• anladığın için sağol :) çoğuna anlatamadım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Her işte bir hayır vardır ya abim ölünce nasıl bir mucize olacak ilerde çocuğum ona benzeyecek mi

0|0
    0|0
  • Burdaki gunahlarimi diger tarfta annrmlere izleticekmisiniz derdim :D

0|1
    0|0
  • git burdan.

0|0
    0|0
  • sana neden inanmadığını sebebini sorardım
    inanmamak Allaha şirk koşmaktır ve bu çok günah

0|0
    0|0
  • neden ben?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• "Vermiş olduğun tek soru sorma hakkıyla soracağım soruyu önceden bilmene rağmen bu duruma izin vererek neyi amaçlıyorsun?"

0|1
    0|0
  • Allahın ateisti seni. Hersey Kuran-ı Kerimde Yazıyor.

1|0
    0|2
    • Ateist değilim. Sadece merak ettim burada herkes Müslüman değil sonuçta onları da hesaba katarak sordum.

• Ayrıca Ateist olsam suçum ne olurdu? Akılcılık mı? Yoksa doğru olan kılcılık, tüycülük, yüncülük de benim (veya bizim) mi haberim (iz) yok?

• hiçbişey yokken Allah napıyordu hep bunu merak etmişimdir herkeste merak ediodur bunu sorardım

0|1
    0|0
  • Kalmışsın atmışsın ortaya neden çabalayanı hayata küstürmeye çalışır gibisin

0|0
    0|0
  • Beni keşkem zenginlikle imtihan edeydin Beahhh züğürtlükle diil.

0|0
    0|0
  • merak ettiğim bir şey yok, soru sormazdım

0|0
    0|0
  • "Neden" diye sorarım.

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar sadistsin?

0|1
    0|0
  • neden şeytanla sidik yarışına girip arada insanları heba ettiğini sorardım