Game of thrones 1. sezon 4. bolumundeyim fakat hala baglanamadim diziye, normal mi?

Ove ove bitiremediginiz diziye basladim ama cidden boyle bir heyecan yapmadi. Mesela walking dead izlerken bir oturusta 4-5 bolum izleyesim geliyordu bunda hergun 1 bolum zar zor. Normal mi? Heyecan ne zaman baslayacak ki?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sen izleme o zaman ):

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende hic begenemedim bir turlu o tarzi cok severim aslinda vikings i cok seviyom mesela ona yakin bir anlamda ama onu sevemedim

0|0
    0|0
  • Neyse spoiler vermiyim ama kitaptan beklentilerin ile alakalı bir durum her an saçma aksiyon beklentisi içinde olmaz. Olaylar gelişir ve bunun reaksiyoner sonuçları olur.

0|0
    0|0
  • http://en.m.wikipedia.org/wiki/Tyrion_Lannister

bu adam daha etkili değil ilerde bu piçin çocugu seni bağlar diziye. zengin cüce!!

0|0
    0|0
  • sarmadıysa izleme

0|0
    0|0
  • demek ki sana göre degil ben ilk bölümde tiryakisi oldum

0|0
    0|0
  • Her bölüm heyecanlı zaten. Ben 2 sezonu bir gecede bitirdim. Sen izlediğine emin misin?

0|0
    0|0
    • Ciddi misin :) yok beni o kadar cekmedi acikcasi ama yinede izleyecegim.

• Valla her bolum sonu daha da bağlanıyordum. Bilemiyorum yani sevmiyorsundur belki bu tarzı. Twd e başlayacağım. Tavsiye eder misin?

• Bende başlıcam sözde. Bütün hevesimi aldın iyi mi

0|0
    0|0
  • Anormal. diyim.

0|0
    0|0
  • çok yavaş ilerleyen bir dizi yani bir spartacus değil benim için

0|0
    0|0
  • Ejderhalar doğduktan sonra da bırakmak istemiyeceksin

0|0
    0|0
  • Heyecan yokki onda öyle olaylar çok karışık kafa olması lazım o da sende yok ne olcak şimdi

0|0
    0|1
    • Boyle sivri sivri ekran karsisinda atip tutmak ne kolay degil mi..

• Sorma yaaa hep bir gerizekalı kızlar hep bir mallar ne yaparsın zorlasa senin gibi oluyo nese bb

• Yavrum birincisi benden kucuksun ikincisi nerede yasadigimi ne okudugumu ne is yaptigimi bilmiyorsun ve kalkip boyle bir soruyla karsinda kimin oldugunu bilmeden kaba kaba konusuyorsun. Ha karsinda ciddi bir gerzekali olabilir veya olmayabilir ama herhalukarda kimseyi degerlendirmeye alamazsin boyle bir hakkin yok, gercek hayatta karsimda olsayfin ve boyle deseydin inan pesini birakmadan hakkimi arardim ;))

Kızlar Ne Diyor 3

• normal

0|0
    0|0
  • DEXTER izle ya agladim bitince. Cok surukleyici.

0|0
    0|0
  • 9. Bölümleri final gibi oluyor değiyor her şeye bence izle ve her sezon heyecan artıyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...