Karakalem çizimim nasıl olmuş (2)?

Karakalem çizimim nasıl olmuş (2)?

Sonuncu karakalem çalışmamla tekrar karşınızdayım. Yay burcu erkeği olduğum için yay ve ok vazgeçilmezim olmuştur. En azından ben buna bağlıyorum. Bu sefer tema olarak gördüğünüz gibi sırtı dönük, gizemli bir okçu kullandım. Olumlu/olumsuz ve ciddi görüşlerinizi bekliyorum...

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Guzel cizmişsin orantılamaların iyi ve bende çiziyorum ama gölgelendirme renklendirme sıkıntı bende senin gibi güzel yapamıyorum eline sağlık

0|1
    0|0
    • Zamanla düzelecektir eminim. Pratik çok önemli. Çok teşekkür ederim...

• Müthiş bende severim karakalem benim için çok ayrw bir yeri var çoğu vaktimi çizimle geciririm bana kndimi iyi hissetiriyor.. uğraşanlarada ayrı bir saygı duyarım tebrikler gerçekten çok güzel adeta kusursuz görünüyor eline emeğine sağlık..

0|1
    0|0
    • Karakalem tutkusu olan insanları görünce çok mutlu oluyorum gerçekten. Bir ara çalışmalarını görmek isterim. (:

• Ben hala cin ali ciziuom

0|1
    0|0
  • Güzel olmuş , gölgelendirme falan çok başarılı ama eli biraz küçük değil mi o cüsseye göre

0|1
    0|0
    • Yayı kavrayış biçiminden kaynaklı ufak görünmüş olabilir. Kağıt üzerinde fazla rahatsız etmiyor. Teşekkür ederim görüş için. (:

• güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yeteneklesin ama anatomi bilgin eksik sanırım, arka kolun devamı yok, kopmuş gibi duruyor, ön kolda ki dirseğin olduğu yer ve el hatalı.

Ama bence oldukça yeteneklisin ve bu yeteneğini kullanabilmek için insan anatomisi öğrenmelisin başlangıç olarak, sonrasında hayvanlar, böcekler, ağaçlar, kısacası her şeyi gözlemleyip incelemelisin.

0|1
    0|0
    • Hobi olarak çiziyorum. Hiçbir eğitim almadım. Hatta kullandığım kalemi görseniz kesin gülersiniz. Özellikle el çizmek kolay iş değildir bilirsiniz. Dikkate alıcam teşekkürler. Bu arada diğer çizimime de sorularımdan ulaşırsanız sevinirim...

• Güzel. emeğine sağlık. :):

0|1
    0|0
  • sen çizdiysen şayet , harbi süper olmuş :D eline sağlık usta

0|1
    0|0
  • Gerçekten sen çizdiysen harika olmuş.

0|1
    0|0
  • gerçekten süper üst düzey bir çizim olmuş

0|1
    0|0