Müzikler vcd de çalmıyor neden?

vcd için müzik cd si yapmaya çalışıyorum ama ne yaptıysam beceremedim müzikler vcd de çalmıyor program indirip vcd formatına da çevirdim olmadı yardım edin nolur

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hala var mı vcd be :))

Track formatında yazman lazım cd leri.

Onuda şöyle basit bir yolla yaparsın boş cd yi kat sürücüne sonra müzikleri cd sürücünün bulunduğu yere at genelde e sürücüsü diye geçiyor ama bilgisayarında bulunan sürücülere göre ismi değişebilir her neyse boş cd nin bulunduğu sürücüye çift tıkla aç içine müzikleri at sol tarafta veya üstte yaz seçenegi var tıkla isim ver cd ne sonra ileri de orada cd dvd sürücüsü seçenegi var aşada onu seç üstte usp yazar tıklama ona alttaki bu seçenek çıkmayabilirde daha sonra müzik cd si seçeneği çıkar tıkla yazdır oldu bitti.

Eğer anlatımım karışık geldi ise googleye track cd nasıl yapılır diye arat videolu seçeneklere tıkla yaparsın basit bir şey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ashampoo Burning Studio programı ile mp3 biçiminde yazdır. Ortalama 100-120 civarı mp3 alır boyutuna bakarak yap işte.

0|0
    0|0
  • nero indir track yap ya da veri cd yap çalışır

0|1
    0|0
  • Track caliyor muhtemelen. Mp3 seklinde yapma. Zaten normalide maxsimum boyutuna gore 17 veya 22 tane alir sarki

0|0
    0|0
  • vcd mi? olsun da çalmasın boşver be :D

0|0
    0|0
  • vcd mi kaldı artık. canım sen 10 yıl geriden geliyorsun :)

0|0
    0|0
  • nero indir abla track yap

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...