Mark Twain'e katılıyor musunuz?

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden, yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın..." demiş Mark Twain. Katılıyor musunuz?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• katılıyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• adam king.

0|0
    0|0
  • Yaptıklarımızdan dolayı keşke yapmasaydım der pişmanlık duyarız. Yapmadıklarımızdan dolayı da yapsaydım nolurdu acaba diye düşünmekten kendimizi alamayız.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum ... Yapmak istediğimi yapıyorum dünyaya birkez geliyorum sonuçta. Yıllar sonra kendimi "acaba yapsaydım nolurdu" gibi sorularla yorm...k istemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• o adamın ozamnki ruh halini anlatan biir tasvir yapmış zaten herkes yapmadıklarımızdan veya yapamadıklarımızdan dolayı pişmanlık zaten duyarız bu sözü bu kadar büyütme

0|0
    0|0
  • şu hayatta çok az "KESKE" demeye calısıyorum

0|0
    0|0
  • adam haklı bugun ölen insanların ölmeden önceki pişmanlıkları ile alakalı bir yazı okudum..bu sözü hatırlatan ifadeler vardı..hayatı her anlamda yaşamak lazım eksiksiz...

0|0
    0|0
  • Mark Twain, Oscar Wilde, Edgar Allan Poe falan bir şey diyecek de biz karşı mı olucaz? Baba adamlardır :)

0|0
    0|0
  • ben yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim yaptığım hatalara ise bir tecrübe olarak bakıyorum...

0|0
    0|0
  • kısmen katılıyorum.

0|0
    0|0
  • İyi demiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...