Rakinin yanında ne gider beyler ve bayanlar? Hakkını verelim Rakimiza olmaz mı?

Rakı rakı rakı rakı rakı rakı rakı rakı rakı rakı rakı rakı rakı ...

Güncellemeler:
Rakinin hakkını vererek içen sohbeti muhabbeti bilen hatunu da buldun mu bırakmayın candir o be...

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• Haydari, balik bide manzara :)

0|2
    0|0
    • Ilık bir rüzgar ve yakamoz arti yalnızlık mı yoksa bir arkadas filan dert ortağın mevcut mu?

• İnsanlardan hayir görmedik ondan. Teşekkür ederm :)

• Hayvanlara hakaret oluyor siz bosverin onları iki ayaklı varlık diyelim onlar sifatsiz zatLar.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç sevemedim onu ya

0|0
    0|0
    • Birkaç kere değişik tat alacağın meze ve yiyecek içecekler ile ve iyi bir sohbet eşliğinde yeniden deneyiniz netice alacaksınız. % 100 eminim.

• Tadı çok yabancı geldi. Sanmıyorum.

• Salgam suyu ile dene derim. Çok farklı ama bunu da ben icemiyorum. Bana su ve buz kafi.

• arnavut cıgerı ve haydari vazgecılmezim

0|0
    0|0
    • Hiç Rakiyi Arnavut ciğeri ile yemedim yorum yok.

• aynen oyle vardır ıllakı hakkını veren yerler benım valıde sultan yapıyo evde dısarda yemem

• Ooo ben buna yok demem biraz da butarafa yanas gönder yengemin ellerine sağlık şimdiden. Acıktım valla.

Erkekler Ne Diyor 15

• Arkadaş , balık , peynir , haydari...

0|1
    0|0
    • Biraz manzara biraz da mideyi boş birakmayalim diye favorim kaburga. Iste aradığım cevap.

• haydari varsa olay biter :D

0|0
    0|0
  • vanilyalı dondurma, tuzlu yoğurt ve sağlam muhabbet...

0|0
    0|0
    • Ilginc bir Seçim. Sayımız sonsuz elbetteki teşekkürler. Biraz da tuhaf hakkını vermek gerekir RakiYa

• Görüşlerinizi tavsiyelerinizi not alıyorum deneyeceğim. Bakalım nasıl olacak!

• Az önce arkadaş denedi paşam ama kusura bakma 5kurus etmez diyor ki bana gerek bile kalmadı. En kötü masa sizinki seçildi neyazikki.

• Rakı
    Kadın
    Sohbet

Akar gider

0|0
    0|0
  • rakının hakkı

BALIKTIR

yanına da acılı şalgam

tamamdır.

0|0
    0|0
    • Bazıları balık Rakiyi bozar diyor olmaz diyor. Siz ne dersiniz bu açıklamaya?

• kim diyorsa sallıo onu. :D

• Hiç sorma hemde nasıl , bu konuyu onun için açtım zaten eminim okuyordur. 9. dereceden fason arkadasimiz. Ogretelim dedik sayenizde ogretiyoruz; )

• Aperatifse
    Kuru et ya da kaburga eti ve
    eski peynir yoksa normal peynir
    masada menu seklindeyse
    cupra olmazsa olmazdir

0|0
    0|0
    • Kuruyu ve Çipura yi boşver. Kaburga paşam kaburga eti diye bişey yok kusura bakma duzeltim dedim.

• Kaburga eti ayri birseydir metro markette var 200 gr lik paketlerde 35 tl ye satiliyor pastirma seklinde dilimlenmis icinde kaburga kemigi yok pakettede kaburga eti yazisini gorunce ilk defa denemis olursun.

• Haklısın sende haklısın biz yemeyi içmeyi bilmeyen insanlarız. Başka sözüm yok lütfen cevap verme bişey sormadım çünkü.

• Sağlam konuşan bir dost ve balık.

0|0
    0|0
    • Nasıl konussun sağlam derken?

• Rakı herkesle içilmez ağzı gevşek olmuyacak.

• Rakı icipte konuşmadan olmaz da o gevseklik sanırım bazılarında anasondan kaynaklanıyor Olsa gerek malum Rakı bu Aslan Sütü; )

• Limonlu havuç. Şalgam suyu, çiğ köfte.

0|0
    0|0
    • Güney ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi seçimleri sanki yanılıyor muyum? Seçiminiz sağlam.

• Yok ben trakyalıyım :) Rakının yanında oldukça çeşitli mezeler denedim. En iyilerinden biri buydu :)

• Tebrikler vallahi keşke herkes sizin gibi olsa. Millet önüne ne gerekiyorsa iyi diyor. Bu çok kötü. Bilinçsiz şekilde tüketici potansiyeli yani.

• haydari + levrek marine + beyaz peynir

0|0
    0|0
    • Yahu bir sanatkâr gibi tarif etmişsiniz durumu ozetlemissiniz pasam ama masaya ilerleyen saatlerde biraz daha tuzluya kacacagindan şüphem yok. Lufer Kalkan filan getir garson masayı şöyle bir donat bakalım çıkışta görüşelim; )

• Pirzola veya Kaburga
    Çipura veya Levrek
    Haydari, ezme beyaz keçi peyniri ve/veya Ezine peyniri,
    Sade yoğurt yanına közde biber patlıcan soğan...
    Menüyü istediğiniz gibi kafanızda tasarlayın...
    Ama en önemlisi, DOST...

0|0
    0|0
    • Erkek veya Bayan arkadaş fark eder mi? Neticede sohbet ve muhabbetinden feyz almak gerekli rakı balık sofrası bu alelade kisiyle masada oturulmaz yani degil mi;)

• hocam 20 gün kaldı okulun bitmesine :)) sonra ver elini İstanbul karaköy Akın Balık :)) bayan arkadaşımla yine bir rakı-balık keyfi yapıcaz sözü verdik artık :))

• Yakışır paşam zaten hakkın Tebrikler okulu bitirip gerçek yaşama hoş geldin şimdiden.

• kavun, peynir, haydaaari

0|0
    0|0
  • Rakı bahane sohbet şahane guzel bı sohbet gıder

0|0
    0|0
  • Muz :D

0|0
    0|0
    • Paşam rumuzunun hakkını veriyorsun helal olsun sana. Cikita dalından yeni toplandı. Ayıp paşam ciddiyet biraz Rakı bu Rakı.

• kırkağaç kavunu

0|0
    0|0
    • :(((( Kavunu bulduk arkasını çevirip bakacağım emin ol Kırkağaç olaniysa alacağım. Bu nasıl cevap paşam tamam saygım sonsuz bütün dusuncelere de Kavunu bulduk Kırkağaç ta yetiseni bulacaz Iyi mi?

• Sağol alMayim. En berbat masa sshibi seçildiniz. Biraz Rakimizin hakkını verin.

• ben alkol kullanmıyorum :D

• balık gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...