Ahmet Altan sizce ironi mi yapmış?

Ahmet Altan sizce ironi mi yapmış, ciddiyse çok vahim. böyle insanlar ne hakla sokakta dolaşıyor?

link

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmet Altan enteresan bir insan. Kendisini sevmem ve pek samimi bulmam. Öyle bir yazı yazar ki içinde bir sürü doğru vardır ama abuk çıkarımlar da vardır. Katılmıyorum desen o doğrular çöpe gidecek, katılıyorum desen o abukluğa da katılmış oluyorsun :)

Özellikle Türkiye'de demokrasinin gelişmesi için AKP'yi pohpohlamasına şaşırıp kalıyorum.

Mamafih bu laf yıllardır konuşulan bir ifade olmakla beraber cımbız ürünüdür. Adam kadın memesini Tanrı'nın nimeti olarak konumlamış ve Tanrı'nın verdikleri nimetin kıymetini bilmeyenlere giydiriyor :)

link

Yazıda doğrular var ama Tanrı konumlaması ve örneklemeleri vs bir çok kişiyi rahatsız edebilir. Bu arkadaşın Hz.Muhammed ile ilgili de enteresan yazısı vardı. Şu anda onu alkışlayan AKP'li kesim okusa küçük dilini yutar :)

0|0
    0|0
    • evet o yazısını bende okudum. biz aslında cesaretli insanlara alışık değiliz. ben hala aziz nesin'in eceliyle ölmesine şaşıyorum şahsen. bir türlü karşıt görüşteki kişilere düşünceleri için saygı göstermeyi öğrenemedik. inşallah olacak ileride :)

Kızlar Ne Diyor 2

• dupeduz herşeyı karalayıp acizleştirmeye çalışıyor... kendi desteksız ve anlamsızlaştırmaya yönelik düşüncelerını öyle bir sunuyor ki ee şurası da sanki dogru be dıyorsun oysa duşuncelerı ne kadarda yıkıcı...

İler tutar yanı sadce göz boyuyor .. İronisini yapraken de aslında herşeyı yıkıp geçiyor .. iKi karşıt oldugu dusunceyı alıp bırbırne kırdıryor.. Ne kadar akıllıca ıyı polıs kötu polsı oyunu..

Sevemıyorum böyle ıkıyuzku çevır kazı yanmasıncı gerçek düşüncelerı gızlı saklı kalan bu sözde aydınları...

1|0
    0|1
  • adam bölücü zaten

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu adam akıldan ve şereften yoksun bir ensest sapığın tekidir ne söylerse söylesin dikkate almam

1|0
    0|0
  • Ahmet Altan'ın yazısının tamamını okumak lazım. Klasik olarak yapılan şey aradan bir lafı çekip kullanmak. Acaba öncesinde ne yazdı sonrasında ne yazdı bunları bilmeden yorum yapmak kesinlikle yanlış olur. Zaten verdiğin linkteki yazıyı okudum biraz taraflı geldi. Hatta biraz az kalır.

0|1
    0|0
  • ahmet altan' ın hemen hemen bütün yazılarını okumuşumdur ve en sevdiğim yazarlardan biridir. bunu bize soracağına git internette araştır nasıl bi adam diye? evet ironi yapmış tabii ki, yine kendi tarzıyla provakatif bir şekilde yazmış, anlatmaya çalıştığı vatan denilen toprak parçasının değil insanın önemli olması gerektiğidir. bayrak hakkında da benzer açıklamaları vardır.

0|0
    0|0
  • Dostum bu ülkede birçok insanın olmadığı kadar Ahmet Altan'ın sokakta hatta istediği her yerde dolaşma hakkı vardır. Kendisi Geriye kalan 3 aile bireyiyle( Çetin Altan, Mehmet Altan ve Kerime Hanım) bu ülkede demokrasi için Türkiye'nin geleceği için çok büyük ve güzel işler yapmışlardır. Ve özeleştiriyi çok iyi yapabilen insanlardır. Bu insanlara sen hiçbir hakla sokakta dolaşıyorlar diyemezsin gecenin saat 4.30unda kızlar soruyor gibi bir siteden..!

0|1
    1|0
  • ahmet alltan,türk düşmanı üretim çiftliğinden yetişmiş,cinsi sapık,şahsiyetsiz biridir.görüldüğü yerde üzerine tükürülmelidir.

0|0
    0|1
  • adam ironi yapmış,evet

0|0
    0|0
  • şaşırılacak bir durum yok.amaçları da bu zaten. sadece ortalık oyunun birer piyonları bu tarz insanlar.

0|0
    0|0
  • ahmet altan gayet aklı başında biri. kendi içinden geleni söylemiş. eminim şu an asıp kesen insanlar bir kadın memesine değil bir rus telefonuna bile satabilir vatanını. kendisi bu kadar açık ve net konuştuğu için tebrik ediyorum. helal olsun...

0|0
    1|0
  • valla ne yapmış bilmiyorumda . . .

Aptal aptal konuştuğu kesin . . .

0|0
    0|0
Yükleniyor...