Eğitim durumu önemi?

üniversite mezunu devlet memuru bir erkek lise mezunu kızla evlense anlasabilir mi ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• önemli olan gözlerinizle ne demek istediğinizi anlıyorsanız. ve saygınlık bozulmaz ise, bir ömür boyu mutluluklar dilerim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• anlaşır niye anlaşamasın

0|0
    0|0
  • öğrenci

0|0
    0|0
  • Biraz önce tuvallete işerken düşündüm bunu sebebini bilmeksizin (true story) lise mezunu bir kızı çalışma arkadaşlarımla, başkanla tanıştırmak istemem pek en az benim düzeyimde olsun. Tşklr

0|0
    0|0
    • ben teşekkür ederim.. ilk okul mezunu demedim lise dedim liseyi okuyan açıktanda devam edebilir bu zihniyet meselesi insanları küçük görme Allah bilir nasıl birisi ile evleneceksin

• Doktora yapsa bile benden düşüktür kimse benden yüksek değil, heveslenmiş yapmıştır tekrardan tşklr, iyi geceler.

• afedersin de sen nesin kisin ki bu kadar kendini büyük görüyorsun senden büyük Allah var. Kibirli insanlar zaten kaybeder..

• anlaşır kardeşim

0|0
    0|0
  • Anlaşabilir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle anlaşır hiç sıkıntı olmaz yalnız bu durum tersi olursa sıkıntı olabilir

0|0
    0|0
  • kendini yetiştirmiş biriyse anlaşır

0|0
    0|0
  • anlaşabiir ilk başlarda ama muhakkak anlaşamadıkları bişiler çıkıcaktır.. kezban sa bu süreç daha çabuk kendini belli edicektir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğitim seviyesi aynı olmalı

0|0
    0|0
    • senın egıtım sevıyen ne kı lıse mezunuyum hıc unv gıtmezsem acıktn okurum

Yükleniyor...