Kısa ama şaşırtacak bilgileriniz var mı ?

mesela deniz yıldızlarının beyni yoktur.yada çipuralar 2 yaşına kadar erkek sonra dişi olurlar...

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Eşek arıları kolonideki dişi erkek dengesini korumak amaçlı , bir yıl dişi diğer yıl erkek olabiliyorlar , yusufçuk kuşlarından dişi olan, çiftleştiği erkeğin kafasını koparıp yer , Kız halaya çekmiyor ne de oğlan dayıya , genelleme yanlış ...

0|2
    0|0
    • bütün litaratürü alt üst ettin. :)

• yusufçuk kuşlarından dişi olan, çiftleştiği erkeğin kafasını koparıp yer...(insanlardada farklı bi durum yok.bizdede erkeklerinin başının etini yer :D:D:D )

• Ama bunu bile bile erkek yusufcuk kuşu sevdiğine gider ...

Kızlar Ne Diyor 4

• kamçılı kertenkeleler sdce dişidir çiftleşicekleri zmn erkek taklidi yaparak dişileri uyarır bu şeklde çoğalırlar.

(bnu nie biliorm die hep sormuşumdr kendme nese genel kültürünüz arttı sayemde beyler)

0|2
    0|0
  • ağustos böcekleri 17 yıl toprak altında yaşadıktan sonra dış dünyaya çıkınca bir ay yaşarlar

0|1
    0|0
  • yumurtayı haşlarken bir tutam tuz koyarsan kabuğu çatlamıyor

0|1
    0|0
  • yumurta sarısını pet şişe yardımıyla akından kolayca ayırabilrsiniz

0|0
    0|0
    • nasıl oluyo o

• pet şişeyi alıyosunuz ve içindeki havayı boşaltmak için ortasından sıkıyorsunuz sonra kırılmış yumurtanın üstüne getirip sıktgınz şişeyi yavaşca serbest bırakıyorsunuz , sarısı şişenin içine giriyor beyazı kalıyor

Erkekler Ne Diyor 8

• Amozon sülüğünün 32 beyni vardır.

Bir de su içerken nefes alamayan tek canlı insandır.

0|1
    0|0
  • beyni yok mu? benden fazla olduğu kesin, beynim olsa ben de 2 yaşımdan sonra kız olurdum :)

0|1
    0|0
    • hahahaha :D:d ama soruyu tam okumamaşn.biri deniz yıldızı biri çipura :)

• bütün herşeyi kaynattığın zaman erirler buharlaşırlar ama yumurta katılaşır. nekadar garip değil mi?

0|1
    0|1
    • ya uzun hikaye.inanç meselesi filan.inanıyorum ama herkes gibi değil.mesela yazmışın ya hala herşeyin tesadüf eseri oluştuğunu iddaa ediyoruz diye.öyle kimse yok.hiç kimse tesadüf eseri oldu demiyo. zaten.ama dinlere çok takıldım çelişkiler filan.aman ya boşver şimdi

• inancında sadık dürüst samimi olmalıın.

• mum dibine ışık vermez

0|1
    0|0
  • bütün üçgenlerin iç açıları toplamı 180 derece değilmiş...

0|0
    0|0
  • armut dibine düşebilirmiş de düşmeyebilirmiş de

0|0
    0|0
  • insanlar kol dirseklerini yalayamazlar

0|0
    0|0
  • Yüz vermeyince peşinde koşuyorlar :D

0|1
    0|1
Yükleniyor...