Anime izlemesi bir kızı çekici kılar mı?

İzlediğim seriler yüzünden epey bir ilgi odağı oluyorum animeciler arasında. Burada ne kadar vardır veya yoktur bilmem ama genellikle ben de anime izleyen biri ile tanışınca daha samimi oluyorum hemen. Aynı dünyada yaşıyor gibi hissediyorum.

Sizin görüşünüz nedir?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Animeler güzeldir ya :) favorim death note :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Benim içinde gamer kızlar çekici. Animecilere kayıtsızım.

0|0
    0|0
    • Aynen abi gamer kızlar bir başka oluyor:D

• @Iwillwishfordying
      zaten sayıları az, talep artarsa az kalır. Şu an 2 kilo gamer kız düşüyor gamer erkek başına :ddd

• Haha istatistikler çok kötü desene umarım önümüzdeki bir 5 yıla yükselir ya ben oyundan evlenip karı koca olanları gördüm beraber halada oynuyorlardı:D

• Genelde anime filmler muhteşemdir.
    Hotel Transilvanya-Karmakarışık-Efsane Beşli-Brave ve adını hatırlayamadığım bir çoğu gibi muhteşem bir emek sonucu ortaya çıkan filmler insanın masumiyetini vede içindeki çocuğu ortaya çıkarır.

0|0
    0|0
  • Ben bir ara izledim sasuke karakterini kendime benimsedim aradığımı buldum yani bir daha'da İzlemedim..

0|0
    0|0
  • Benim ilgim yok animecilere

0|0
    0|0
  • İlgiçeker tabi bende mtvde naruto izlerdim küçükken şimdide death note başlıcam

0|0
    0|0
  • Anime demek tamam demek olsa gerek ^^

0|0
    0|0
  • pek degıl yanı ne ılgımı ceker nede ıtıcı yapar

0|0
    0|0
  • bişey izlemek seni ilgi çekici kılmaz canım... ilgi çekici olan konuya dahil olmaz o konu olur zaten...

0|0
    0|0
  • bir aralarda ekşi sözlük yazarım demek prestij sahibi yapıyordur ama şimdi ele ayağa düştü.

0|0
    0|0
  • evet bin kere evet :P

0|0
    0|0
  • ben hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Soruna soruyla cevap vermek istemezdim ama önerebileceğin anime var mı?

0|0
    0|0
    • Daha dün Death Parade'ı bitirdim, öneririm.

• O zaman Death Parade sıkar seni, Steins;Gate'e de bir göz at. Vaktin olduğunda da Death Note'u bitimeye çalış, ikinci sezonu pek başarıları olmasa da ilk sezonu harika.

• Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 3

• Anime filmler izlerim ama bilmem ayirt etmem animeci diye kisileri :))

0|0
    0|0
  • ya bir ben sevemedim anime. sevemiyorum yahu. bir sene öncesine kadar hanginiz animeciydiniz bu kadar. şimdi moda mı oldu bacım bir yardım et anlayamıyorum :P

0|0
    0|0
    • Orayı bilemem, Türkiye'de yaşamıyorum. Ama bilirsin ki bir on yıl önce herkesin internete ve arşivlere girişi yoktu. Artık istediğini araştırıp izleyebiliyorsun. Her kategoride bir gelişim var bence.

• sevmiyorum anime

0|0
    0|0
Yükleniyor...