Arabesk Rap yapanlar neyin tribinde?

şimdi bu arsız bela falan arabesk rap yapan bu insanlar neyin tribine giriyor anlamıyorum siz anlıyomusunuz? bu şarkılarda tema hep aynı terkeden bi kız

hayır yani esrar çeken hap içen biri ile bi kızın geleceği ne olucak yani ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• o tarz takılmıyorum kulağıma kötü geliyor ve bedenim yaşarken ruhumuda mezara sokuyor resmen.. ha dinleyene saygım var... herkes kendi hayatından sorumludur..

0|0
    0|0
  • Neyin kafasını yaşıyorlar bende anlamış değilim. Biri youtube da açıklamıştı, bütün arabeskrap müziklerin fonu ilahilere ait. Haha.

0|0
    0|0
  • GözLEEriM ARtIq qÖrMüO qArrDAsH bÖyLe mİ DoStUm sEn dE Mı aYyAScH

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• amerikadakiler de farkli bir sey yapmiyorki.. onlar zenginlik hayali iceren konulari yada sosyal sorunlari isliyorlar. bizdekilerde ask acisi uzerinden yuruyorlar.. sonucta rap te amerikanin arabesk kultur ogesi olarak goruluyor orada.. bakis acisi ayni yani...

0|0
    0|0
    • tamam da bagırmanın anlamı ne ? neden bagırıyo

ceza bagırıyomu soylerken veya sagopa ?

• Bahsettigin elemanı dinlemedim.. bagiriyorsa rap yaptığını saniyordur... Sago ve cezaya gelince. ikisinide dinlemiyorum. Lil wayne , eminem , dr dre, snoop , t pain ve tabikide tupac... Dinlediklerim bunlar.

• lil jon dınlesene sen :D

on numara p**evenk <3

• Fakir edebiyatı işte..

0|0
    0|0
    • Yani terkeden bir kızın ardından, esrar çeken jiletçi bu abilerimizin kullandıkları cümleler falan..

• kız terketmekle haklı oldugunu anlıyodur ıyıkı bırakmısım dıyodur

seste yok neyın trıbıne gırıyolarsa

• Dar paça converse olur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...