Teoman'ın şarkılarını söyledik, sizce nasıl seslerimiz?

1. http://vocaroo.com/i/s1S3bZvfpNij Teoman, Ask Nedensiz Sevmekmis

2. http://vocaroo.com/i/s0Hdg9YTC6hF Teoman, Dus

@bycorah13 arkadasim ile :)

Güncellemeler:
evet?

3|1
73|80

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 79

Kızlar Ne Diyor 73

• Teoman benim favorim adam king ama uzulerek soyliyeyim sesler iyi degil

2|1
    1|1
  • Agziniza saglik

1|0
    0|0
  • Yeter ki Teoman olsun😊 iyisiniz iyi.

1|0
    0|0
  • Erkeğin sesi çok iyi :) ama seninkini -duyduğum kadarıyla- biraz cırtlak :D --

5|0
    0|0
  • İdare eder yinede ağzıniza sağlık

3|0
    0|0
  • Çok begendik biz kuzenimlen dinliyoruz şu an agziniza sağlık @herkes_gulsun 😆😆

1|1
    0|0
  • Aşk nedensiz sevmekmiş ı beğendim ben valla aşırı Teoman sever olarak, sesler güzel :)) diğerini daha dinleyemedim

1|0
    0|0
  • sesler iyi fakat sesiniz uyuşmamış ve her güzel şey nedensiz bitermiş derken kızın sesi detone olmuş ama normalde iyi gibi

2|0
    0|0
  • sesler gerçekten harika sevdim ama keşke şarkıyı söylerken teoman a ait olduğunu unutmasaydınız neden hiç vurgu ve tonlama yok

2|0
    0|0
  • Guzel.

2|0
    1|0
  • iyiymişşş

2|0
    0|0
  • Evet erkek arkadaşının sesi daha ön planda ama sesin arkadan hoş geliyo, hoşsunuz :)

2|0
    0|0
  • En çok Gönülçelen şarkısını seviyorum tabi sevilmez mi

1|0
    1|0
  • Güzel olmuş ağzınıza sağlık :)

3|0
    1|0
  • Çok güzel olmuş.

1|0
    0|0
  • TEO aşktır. Güzel yorum, yüreğinize lazım ama erkek arkadaşının sesi gerçekten daha iyi. Tebrikler.

1|0
    0|0
  • Güzel olmuş

2|0
    1|0
  • Güzel olmuş

2|0
    1|0
  • Benim gibi karga sesli biri icin bu sarki gayet guzel bence, yalniz bir yorumu okudum her guzel sey bitermis dediginiz anda sen biraz detone olmussun gercekten. tek tek sarki soylediginizde de ikinizin sesleri gercekten cok guzel. sizin gibi guzel bir sesim olsun isterdim, cok ozendim şu an :/

0|0
    0|0
  • amatör ama gerçkten dinledikçe dinledim güzel tebrik ederm :)

1|0
    0|0
  • senin sesini anlayamadım. uyum uok.

0|0
    0|0
  • İğğğrrreeeeeeeeeeeeeeençç

1|0
    2|0
    • Ah ah ks'ye bir zeka seviyesi konulmali. Hadi canim benim sen git okuma kitabini bitir buralarda kalip beyin kaslarini zorlama :)

• Edepli edebinden susar edepsiz ben susturdum sanar !

• az önce hakaret edip ergen ergen yorumlar yapan kiz birden edebe bagladi hayirdir insallah. Hadi nas canim gördugumuz '' edebini'' baska sorulara sakla.

• @bycorah13 sesi geciyor :)

1|0
    0|0
  • beğendim güzel

1|0
    0|0
  • Emeğinize sağlık; fakat arkadaşının sesi çok çok iyi birincisi sen arka plandasın fazlasıyla, anlayacağın solist vokal olayı gibi. ses tonun her durakta ona uymuyor. Tek tek daha iyi olursunuz ;)

1|0
    0|0
  • Güzel 😄 :))

2|0
    1|0
  • Erkeğin sesi daha ön planda senin sesini duyamıyorum ses kötü değil bence güzel

1|0
    1|0
  • Güzel bence beğendim benden tam puan 👍👍

0|0
    0|0
  • pek beğenmedim, zaten senin sesin çok belli olmuyor, erkeğin sesi güzel ama duş şarkısına uymamış, diğer şarkı da fena değildi
    sonuç olarak, "eh işte"

1|0
    0|0
  • İğrenç Teomun şarkılarını mahvetmişsiniz

2|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    43
Yükleniyor...