Neva sohbet grubum?

Arkadaslar 1 saat sonra kizlar toolanacak eve, ufak bir grubum 5 6 kisi :) dini konular uzerine konusuyoruz fikir alis verisi yapiyoruz. Bugunku konumuz nefs olacak. Yani ademoğluna verilmis olan bu nefsimizi nasil bir lutüf haline getirebilecegimizi konusacaz. Haftaya diyorum hangi konu olsun sizce? :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu konulara burada saçma sapan cevaplar veren olur şimdi. O yüzden pek doğru bir yerde aramıyosun cevabı

1|0
    0|0
    • Sacma sorulara kapilmis insanlar var biliyorum, sadece verebileceginiz fikirleri merak ediyorum. Sonucta burada istedigimiz sorabiliyoruz. Sordugumdada utanilcak bisey değil :) onlar utansin

• Tesekkur ederim :) bak senin gibi iyi niyetli insanlar da varmis demekki burada :) sorulara goz gezdiriyorum cok tuhafima gidiyor. Allah islah etsin

• Bence genel muhabbet edin dini konularda da konuşun tabii ki ama kendi sorunlarınızı da anlatın, hem sizi rahatlatır hemde birbirinize güveninizi tazeler.

1|0
    0|0
    • Tabi onu herzaman göz onunde bulunduruyoruz :) kimin aklina ne takiliosa onuda ortaya atiyoruz. Ama bazen oluyor ki hicbirsey gelmior akla :) ozamanlard1 not aldigimiz konulari konusuyoruz

• Anladım kafanıza göre takılın işte illa konu saptamasına gerek yok diye düşünüyorum.

• Tesekkur ederim :)

• skypten fetva verebilirim.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...