Galata Kulesi'nin dibine yapılan reklam binası hakkında düşünceleriniz nedir?

Son günlerde gidip göreniniz var mı bilmiyorum ama Nike'a ait kırmızı ve bana göre tarihi yapıyı bozan bir şey inşa etmişler. Bu konuda fikrinizi merak ettim.

Güncellemeler:
Dünyaca ünlü ve önemli İstanbul şehrinin bir marka gibi yönetilip profesyonellerce değerlendirilmesi gereken mekanlarının, esnaf mantığıyla kim kaç para verirse istediğini yaptırabildiği bir ticari yeditepe haline gelmesi ziyadesiyle üzüyor. Zaten silüeti bozan onca iğrenç gökdelen, şehir planlamacılığından eser olmayan cadde ve sokak yapıları, rezalet alt yapısı ve bir türlü yönetilemeyen trafiği derken 3. köprü ile akciğerleri sökülüp atıldı.
Sanırım bizim insanlarımızın bir türlü beceremediği şey disiplinli olmak, profesyonel olmak ve insanlara olduğu kadar nesne/hayvan/bitkilerin de manevi değerlerine önem verip saygı duymaktır. Halbuki ne de çok övünüp dururuz maneviyatçı ve muhafazakarlığımızla...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu yapılan showroom dışında nike 5*5 metrelik dev bir reklam panosunu da oraya asacak, bu yetmeyecek 5.000 adet şeffaf plastikten top ile süsleme yapacaktır. aldığım duyumlara göre topkapı sarayının harem dairesini de kiraya vereceklermiş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kulenin 10 metre etrafındaki herşey zaten yapıyı bozuyor
    mesele yapının kim tarafından yapıldıgı bence.

0|0
    0|0
  • olurmu hiç o zaten ordadır galatayı imar bölgesine yapmışlardır :D bizanslıları kınıyoruz :DF

1|0
    0|0
  • Bu adamlar Selçuklu kümbetinin önüne kurs yapmış adamlar, sen ne diyorsun..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...