Gaziantep'i sevenler?

Hafta sonu gaziantep'teydim; güneydoğunun incisi dedikleri kadar var gerçekten... Kendine has kültürel yapısı ve bir de yemekleri:))...çok çok güzel bir şehir.. Haksızmıyım?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben Gaziantep'e yılda 1-2 defa gidiyorum.
    Yemekleriyle fark yaratan bir şehir. Özellikle Koçak Baklava'ya hayranım ;

https://www.kocakbaklava.com.tr/

Adamlar sanki İtalyan sanatçılarmış gibi çalışıyorlar. Özellikle içine gezdim. Her yerine göz attım. Böyle bir yer Paris'te olsa bütün dünyaca meşhur olurdu.
    Ya Halil Usta? Gaziantep'e gidip de Halil Usta'ya uğramadan olur mu hiç ;

http://www.kebapcihalilusta.com.tr/

Zeugma yine gezilebilecek güzel müzelerden ;

www.muze.gov.tr/.../gaziantep-zeugma-mozaik-muzesi

0|0
    0|0
    • Benden iyi tanıyorsun valla:)

• Öyle ama tanıdıysanız Antep insanını, konu yemek olunca rakamlar değerini yitiriyor adeta.. Siz isteyin biz yapalım sloganıyla noktalayayım:)

• Halil usta ya gitmeden olur mu?:))) bir de sanayi içindeki tostçu Kadir'i sevdim:) orkideleri de unutmamak lazım...

• askerde bır ızınde mecbur ıcınden gecemk zorunda kalmıstık gercekten guneydoguda gordugum en guzel yer.. ınsanıda mertdır.. ama ne olursa olsun antebe gıtmenın en ıyı yonu ankaraya geri donmektır:)

0|0
    0|0
    • Haklısınız gezinin en güzel taraflarından biri de geri dönmek:))

• Muhakkak ki var ben de ankaralıyım.. ama yerinde yemek daha bir başka sanki:)

• siz orda denemıssınızdır mutlaka bırde gelın madem eskısehır yolu uzerındekı medıcananın yanındakı restaurantlara bakın.. oyle verın kararınızı:) artık mekan kavramı pek kalmadı dunyada.. kuresellesmenın tek faydası belkıde:)

• Yaşasın Gazianteeeeep :)

Ülkemizin her karışını severiz ablam. Her karışını çünkü; hiçbir karışı kazanmak bu kadar zor olmamıştı.

1|0
    0|0
  • Çoğu yeri dolaştım gezdim bir gaziantep kaldı kısmet bakalım ne zaman giderim :)

0|0
    0|0
  • 2 haftada bir ordayım mutlaka calistigim tekstil piyasasi musterilerim hep orda İstanbul antep arasi mekik cekiyorum :) gercekten cok guzel bir sehir hersegiyle mukemmel :)

0|0
    0|0
  • Bilseydik izzeti ikramda bulunurduk..

*Severim memleketimi..

0|1
    0|0
  • Orda 1 saat durdum oda otogarda :))

0|0
    0|0
  • sevik tama yorum :D
    rafık :D

0|0
    0|0
  • 1 kere gittim 4 gün kaldım çok hoşuma gitti... özellikle bedesten ve kalesi ;)

0|0
    0|0
  • Güneydoğunun incisi de Parisi de Diyarbakırdır :)

0|1
    0|0
  • Davet et gelelim

0|0
    0|0
  • Antep öyle sen urfada mi yasiysun

0|0
    0|0
  • Gitmek nasip olmadi

0|0
    0|0
  • severim siz