Kapat

Tahran'da görülmesi gereken yerler nerelerdir? Daha önce gitmiş olanlar varsa fikirlerini alabilir miyim?

Önümüzdeki günlerde (Her ne kadar politik durumlar iyi olmasa da) Tarihi bakımdan çok zengin olan Tahran'a bir seyahat gerçekleştireceğim. Özellikle önerdiğiniz görülmesi gereken yerler nerelerdir?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• bunu illa ki herkes söylemiştir ya da söyleyecektir ama, gitmişken iran ulusal müzesi'ni görmeden gelme. mezopotamya medeniyetlerine ait çok kıymetli eserler sergileniyor orada.

yani benim tahran'a gitme şansım olsa, ilk damlayacağım yer kesin orası olurdu...

1|1
    1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• çoook güzel olduğunu duydum yaşayış şekilini çok merak ediyorum bol bol gez

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 7

• İran mutlaka gitmek istediğim yerlerden biri. Ve isfahandı snırım adı. Selcuklu zamanında dunyanın merkezi olan biryer orayı mutlaka gormelısın. Ondan sonra semerkant bolgesındekı kalıntıları gezmelısın .Ondan sonra alamut kalesının kalıntılarını gezmelısın. İran mukemmel biryer. Birde dunyanın en buyuk meydanı oradaydı oraya gıtmeyıde unutma.

0|1
    0|0
  • En ünlü yeri Azad-i meydandır.Vaktiyle A.Hümeyni'nin kendine karşıt gördüklerini astırıp kestirdiği yer,infaz yeri.Şehrin ortasındaki en büyük meydan orası zaten.Tüm halk izlesin diye orası seçilmiş.

2|2
    1|0
    • Bana eksi atan kansız vatan haini,git araştır bakayım en ünlü yeri neresiymiş?Gidip gördüm ve biliyorum

• Aç kalacağın kesin

2|0
    0|0
  • kanka sal kendini kalabalıga bu arada sakın kızlara bakma ha :D

1|0
    0|0
  • bir gün bizede nasip olsun İnşallah gitmek

0|0
    1|0
  • Tahran'a gitmişken Gülistan Sarayı'nı görmeden gelme. İsfehan ve Tebrize'de gitmeni öneririm. İsfehan'da Nakş'ı Cihan meydanını görmeni tavsiye ederim. Şairin dediği gibi "Ben İsfehan'da yüz dünya gördüm"

0|0
    2|0
  • ortada havuzlu bı park var oraya gıt işte :))

2|0
    0|0
Yükleniyor...