Ankara'da eğlenmek için gidilecek mekanlar arıyorum? Sabaha kadar eglence ama burası Ankara :(

arkadaşlar Ankara'dayım, arkadaslarla dışarı çıkmak istiyoruz. bizim için önemli bi gün ve sabaha kadar eğlenebileceğimiz bar tarzı bir mekan arıyorum. bistro falan da olur. canlı müzik olan ve türkçe ağırlıklı çalan mekanları araştırdım netten ama kesin bişey yok. Ankara'da olanlar bilir zaten zor memleket gidilecek yer sıkıntısıyla iyice çekilmez oluyor. Fikirlerinizi bekliyorum

0|1
17

En İyi Erkek Görüşü

• Pazartesi gecesi için sana Sakarya da Passage tavsiyesinde bulunabilirim. Pazartesi geceleri SET sahne alır ve sabah 3' e kadar güzel vakit geçirirsin. SET eski adı ile Akademik Uyarı. Netten araştırabilirsin. Bunun dışında Bahçelievler 3. Cd. Albatros Pub' ı tavsiye edebilirim. Çarşamba, Cuma ve Cumartesi akşam saat 20:00 24:00 arası gayet kaliteli canlı müzik dinleyebilirsin. Arkasından mekan birkaç saat daha açıktır. İki mekanda fiyat&kalite&hizmet tamamen uygundur. Ben bu iki mekan dışında canlı müzik dinlemeye pek fazla gitmem. Bence bunları kesinlikle denemelisin.

0|0
    0|0
    • wowww tesekkur ederım albatrosu duymustum nettende baktım orası guzele benzıyor tesekkur ederım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Yıllar önce ankaraya geldiğimde bi bara gitmiştim 3 katlı harabe biyerdi ama fena biyerdi çankaya diye aklımda kaldı ama emin değilim

0|0
    0|0
  • ulus meydanındaki lunapark a git :) discovery e bin :) http://www.youtube.com/watch?v=Zm15VQp-RkE

0|0
    0|0
  • Pazar gecesi sabaha kadar açık bir yer bulamazsınız. Sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • pazar demedımkı :S cumartesı yada cuma :))

• Sakarya'da Passage sabah 4-5'e kadar açıktır ama Türkçe çalmaz. Türkçe canlı müzik Tunalı'da birkaç yer var belki ama onlar da sabaha kadar açık değildir.

• tunalı hilmi'de klüpler var oralara gidin adlarını şimdi hatırlamıyorum

0|0
    0|0
    • borsa twestter var bıldıgım onlar 1 de kapanıo en gec 2

• ben de hiç gitmedim o zamanlar öğrenciydim :)

• :))) gelmıssındır belkı :P artı gop pahalı deılkı yaa borsa falan oralaradamı gıtmedınız bosa gecmıs genclık :P park caddesıı buldum ben super mekanlar var tawsıe ederım kalıte super ama 30lık bıra bıle 20tl :D

• aşk tesadüfleri sever filminde manhatan diye bi yere gidiyorlardı ama ankaradamıydı bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Roma pavyon :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• salata bar diye bir yer vardı arkadaşların gittiği ama tam olarak nedir nasıl bir yerdir bilmiyorum. onu bir araştır istersen.

0|0
    0|0
    • tesekkurler canım orayı arkadasım tawsıye etmıstı ama 5 kısı gıttıgımızde altından kalkamayacagımz anlasıldı buaralar terasta dj gokhan var oda gayet ııdırr..

Yükleniyor...