Şu an okumakta olduğunuz kitaptan bir kaç dize paylaşır mısınız yazarıyla birlikte?

Kapa gözlerini ve dinle saki, bir İstanbul lalesinin çığlıklarını duyuyor musun? (İskender Pala - Katre-i Matem)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• şu an bunu okumuyorum ama baş ucu kitabım simyacı : "O dev adamı hiç unutamam mesela. Birden ortaya çıkmış ve sürekli babamın dükkanına gelir olmuştu. Babamdan yaşlıydı ama onun çok eski arkadaşıydı. Kimse nedenini bilememiş, ama o uzun zaman önce ortadan kaybolmuştu. Babamla aynı ismi taşıyordu. Çok hasta ve yaşlı bir halde ortaya çıkmıştı. Babam ona sahip çıkmaya çalışıyordu, şimdi hatırlıyorum. Adamın elinden birçok iş geliyordu ama, asıl yapmaya çalıştığı şey altın üretmekti.

Evet o bir simyacıydı…" :))

1|0
    0|0
  • Herşeye rağmen bilmediğim bir hikâyenin başrolünü oynuyorum. Sonu nereye gider belli değil. Herkes gibi herşeyden habersiz yaşıyorum. Ne zaman karşıma çıkarsın hangi şarkıda ilk dansımızı ederiz hiçbir fikrim yo. Ayrıntılara takılmaya gerek yok belki de hikâyeme katıldığın gün sarılır konuşuruz bunları...

Ahmet Batman

1|0
    0|0
  • gaybi Allahtan baskasi bilemez
    saatlerin hazinesi-muhiddin arabi

1|0
    0|0
  • Son zamanlarda yazdiklarimi siliyorum sana gondermeye cesaretimde yok zaten. Icimde kalmasindan korktugum ne varsa dışıma atıyorum hepsi bu iste.

Ahmet Batman.

0|0
    0|0
    • Herkes Ahmet Batman okuyor :)

• Bir basladin mi bırakmayacağın sekilde yazmis kitapcida bir kac sayfa goz gezdirmistim almak zorunda kaldim ☺

• Şunu söylemek istiyorum: Günümüz kapitalizminin küresel finans krizinde yılda 600 trilyon dolar değerinde sanal vurgun gerçekleştirirken herhalde bunda kapitalist modernitenin bütünsel ve yapısal eleştirisinin geliştirilemeyişinin ve alternatifi bir sistemin üretilememesinin belirleyici payı vardır.

0|0
    0|0
  • Seni tanımak, konuşmak, yanında olmak mutlulukmuş. Sesini duymadığım gun yaşanmış değil, açan çiçek değil, oten kuş değil, yüzünü görmediğim gün gün değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• "Oysa seni kalbime yazarken , kimleri sildigimi bir bilsen.. Herşeye rağmen en güzel yanlışımdın sen. Aşk'a ettigim yeminleri sende bozmuş olmanın en tatlı hayal kırıklığıydın. Asıl dert , derman diye verdiğindi. Verdiklerini de alarak gittin "
    -Kahraman Tazeoglu / Bukre

0|0
    0|0
Yükleniyor...