Yardım özgüvenim hiç yok :( ?

Biraz kiloluyum fit olsam özgüven kazanir miyim ?
Yemeyi birakamiyorumda utaniyorum cikamiyorum spor yapmaya :(

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette artar. Düşünsene 150 kilosun hiç bir yere rahat rahat girip çıkamıyorsun 60 50 seviyelerine gelince kazanacağın hareketlilik vücudunun güzelleşeceğini göz önünde bulundurursak çok faydalı olur. Acilen gıda da azaltmaya ağır yiyeceklere elveda demeye ekmeği kesmeye hiç olmasa alacağın 3-5 spor aletiyle evde spor yapmaya başla.

1|0
    0|0
    • Hangi spor aletlerini aliyim pek butcem yok?

• Şu küçük ağırlıklardan falan sana uygun olanlarından al veya lastikli filan şeyler var aşağı yukarı çekiyorsun google dan biraz bak çok farklı bir sürü ürün var.

Erkekler Ne Diyor 8

• ya bazı kılolu bayanlar cok hosuma gıder mesela benım sen kendıne gel duzgun hıtap et yeter bence :)

0|0
    0|0
  • Nasil biraz kiloslusun? Bakalim bir belki kilolu degilsindir

0|0
    0|0
  • Normal kıyafetlerini giy çık yürü. Evet tabi ki özgüvenin artar baya

0|0
    0|0
    • Cikamiyorum herkes bna bakiyo :(

• kendini seveceksin...

0|0
    0|0
  • spor salonuna yazılarak ya da koşu bandır alarak halledebilirsin bunları alacak gücün yoksa müzik açıp günde 1 saat müzikle dans etmekte çok etkili bir yöntem

0|0
    0|0
  • Sen kendine DUR! diyemezsen kimse sana yardımcı olamaz. Ama şuradan başla güzel düşünmeye, kilolu kızların yüzü genelde pürüzsüz ve temiz olur :)

0|0
    0|0
    • Neyapmam lazim :(

• Önce yaparım demelisin. inanmalısın kendine. sonrası muhakkak gelecektir.

• Sabah Yürüyüşlere Çık

0|0
    0|0
  • Zayıflayınca birazda bakımına özen verirsen özgüvenin tavan yapar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yahu millet kendine baksın. Çık yürüyüş yap, koş. Ayrıca çok utanıyorsan cardio da yapabilirsin evde kendi kendine. Boğazını da tut azıcık.

0|0
    0|0
    • Yapamiyorum ki cardio midem bulaniyo :(

• Leslie yap o zaman ama cardio vücudunu şekle sokar. Ayrıca yemekten sonra hoba cardio dersen bulanır tabi. Yemekten en az 2 saat sonra yapacaksın.

• burada olmadığın gibi davranabilirsin özenti ergenlerden çok yapan var=/

0|0
    0|0
  • Nerde yasiyosun?

0|0
    0|0
    • İstanbul :( utaniyorum cikmaya

• Beylikdüzü sen?

• Bağcılar

Yükleniyor...