Amelie Poulain, mükemmel insan?

Bu mükemmel filmi dün izleme fırsatı buldumve keşke daha önce izleseydim diyorum.Hayatımda her zaman değişik insanlara ilgi duymuş ve özenmişimdir.Şimdide böyle bir karakter bulunca sıkı sıkıya tutundum diyebilirim.Aranızda Amelie'yi izleyen varsa eğer yorumlarınızı yazmanızı isteyecektim.Sizler karakter ve film hakkında ne düşündünüz?Ve izlemediyseniz kesinlikle izlenilesi bir film. :)

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• çok boş ve hüzünlü bakabilen, küçüklüğünde babasının yanlışlıkla kendisini kalp hastası ilan etmesiyle hayatı hep yalnız yaşayan ancak günün birinde aşık olup yaşlı ve resim yapan komşusundan aldığı cesaretle sevdiceğine ulaşan en sevimli film karekterlerinden

0|0
    0|0
    • ekşi sözlüktede aynı yorum vardı :)

• utandım aramızda kalsın olur mu :))

Erkekler Ne Diyor 3

• çok defa izledik :f

0|0
    0|0
  • bunun yerine Emanuella serisi ile ilgili bir soru sorsaydın durum farklı olurdu 2 yorumda kalmazdı

0|0
    0|0
    • Konularımız çok farklı biliyorsun?

• bu filmle ilgili bana ulaşmalısın lütfen

• 8 yıl önce izlemiştim sanırım :)

0|0
    0|0
    • Ne düşünmüştün film ve karakter hakkında peki? :)

• Eğlenceli bir tip herseyi yaşıyor ama şaşkın bir şekilde heyecan yok olması gerekiyor diye :)

• Bir şey çok dikkatimi çekti, bak mesela ben böyle bir soru sordum sadece iki kişi cevap verdi. Ancak sitenin geneline bakarsan çoğunlukla gereksiz sorular soruluyor ve çok fazla yanıt alıyor. Keşke halkımız biraz daha gelişmiş olsaydı, biraz sanata da önem verseydi...

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok duydum ama bir fikrim yok :)

0|0
    0|0
    • İzlemeni tavsiye ediyorum hayata bakışın değişecek emin olabilirsin. :)

• Peki bir gun izlerim insallah :) tesekkurler :)

• Rica ederim. :)

Yükleniyor...