Film önerebilir misiniz? komedi, romantik, macera vs farketmez izleyipte tavsiye ettiğiniz film var mı?

Film önerebilir misiniz ? komedi, romantik, macera vs farketmez izleyipte tavsiye ettiğiniz film var mı ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Sana Hint filmi önericem :) Çoğu romantik komedi :D Shah'mın filmlerinden :)
    MNIK (Benim Adım Khan), Happy New Year (Mutlu Yıllar), Rab Ne Bana Di Jodi (Sende Rabb'imi Gördüm), Jab Tak Hai Jaan (Yaşadığım Sürece), DDLJ (Cesur Yürek Gelinini Alır), Kabhi Khushi Kabhie Gham (Sevinçte ve Kederde), Kuch Kuch Hota Hai (Birşeyler Oluyor), Ra. One, Don 1 ve Don 2, Kal Ho Naa Ho (Yarın Olmayabilir), Baazigar (Hokkabaz), Om Shanti Om, Veer Zaara, Kabhi Alvida Naa Kehna (Asla Elveda Deme), Chak De India (Haydi Hindistan), Paheli, Main Hoon Na (Ben Yanındayım), Mohabbatein (Aşk Hikayesi), Devdas, Darr (Korku), Chalte Chalte, Phir Bhi Dil Hai Hindustani, Pardes, One 2 Ka 4, Duplicate (Kopya), Dil To Pagal Hai (Deli Kalp), Chennai Express (Aşk Treni), Baadshah (Kral), Hum Tumhare Hain Sanam (Ben Seninim Sevgilim), Billu Barber

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Pi nin yaşamı evrim kısa film istersen room 8 ödüllü kısa film izle derim

0|0
    0|0
    • pi nin yaşamını duymuştum

• İzlemeni tavsiye ederim evrim ise nano teknolojinin ne kadar geliştiğini anlatıyor room 8 ise hala çözemedim

• tamam teşekkurler :)

• Adalet

Kan ve kemik

Galaxsinin koruyuculari

Yedek polisler

Hercules 2014

Cehennem melekleri 3

Lucy

Sniper

Baska istiyomusun

0|0
    0|0
    • en cok beğendiğin hangisi

• Aslinda hepsi mukkemel ama adalet harika bir film ve bunun yaninda galaxsinin koruyuculari ve yedek polislerde favorim

• tamam teşekkurler :)

• Beddleship izledin mi?

0|0
    0|0
    • hayır onerir misin

• yorumlarına baktım şimdi herkes cok begenmiş sanırım bunu izlicem teşekkurler :)

• Rica ederim. Ben mesajını okuduğumda belki de sen filmi izlemiştin.:))

Kızlar Ne Diyor 3

• Ghajini
    Her çocuk ozeldir
    3 idiots
    Arkadastan Öte
    Hachıko
    Sadece Sen

0|0
    0|0
  • Lucy

0|0
    0|0