En iyi sinema sektörü sizce hangisinde?

Arkadaslar sizce en kaliteli ve defalarca izlemekten sıkılmayacak film sektörü hangisi. Anketime katılırsanız cok sevinirim 😊

• Hollywood
    29% (2)57% (4)43% (6)Oy Ver
  • Bollywood
    29% (2)14% (1)21% (3)Oy Ver
  • Türk sineması
    42% (3)29% (2)36% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bollywood'da bazı yönetmen ve aktörler bir numara. Özgün senaryolar çıkabiliyor.
    Hollywood dersen bilim kurgu, efektler, aksiyon, dram muhteşem filmler çıkıyor. Fakat son zamanlarda çıkan tüm filmlerin efektleri şahsen berbat.
    Türk filmleri şu anı baz alacağım. Evet güzel filmlerimiz var. Ama çok kötü boş beleş konuları benzer filmler çıkar oldu. Soğudum artık Türk filmlerinden. Bazı dizilerimiz kaliteleşti.
    Abd'ninde son çıkan dizilerinden 10 tanesindn 2-3 ü iyi düşüş var.
    Bu arada uzak doğudan nadir de olsa sağlam filmler çıkıyor.
    Alman ve fransız filmleri izlemek eziyet.
    İtalyan filmleri rezalet.
    Arap filmlerinde gayet sanatsal filmler çıkabiliyor.
    Bu arada festivallere giden avrupada bağımsız filmlerde sağlam bir çoğu. Haberiniz ola. Uzun oldu

0|0
    0|0
    • Yorumunu en iyi görüş yapiyorum. Tesekkurler. Yalniz Bollywood filmlerinde hatri sayilir sahane filmler var. Fransiz bikac film biliyorum hosuma giden. Diğer sektorlerin aklimda kalan filmleri yok. Turk sinemasi da kendi bunyesinde iste haspel kader.

• Ama ben hollywood filmlerini defalarca izlemiyorum ki. Bollywood filmlerinde okadar sahane filmler varki. 50 nin uzerinde izledigim filmler var. Fanaa nin sayısıni hatrlamiyorum bile. Herkesin begenisi farkli elbet ama ben tartsmasiz bolywood derim. Degerli fikirlerini paylaştığın icin cok teskkur ederim

• Tabi ki :) anlıyorum. Bollywood'u kötüleyemem. Aslında harcım değil. ;)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 3

• Hollywood , tartışmasız

0|0
    0|0
    • Bollywood filmlerini seyretseydin tartsmasiz lafini yerdin..

• Kardes sen kötüsüne denk gelmisin. Ama inan bana oyle filmler varki. Her zaman defalarca izleyebileceğin filmler var. Sana onerim sunlari vakit bulunca izle. Fanaa. Ghajini. Jab tak hai jaan. Krrish. Veer zara. Bang bang.

• Bakarım, teşekkürler

• Holwood

0|0
    0|0
  • Türk Sineması

0|0
    0|0
Yükleniyor...