O kada çirkinim ki resim bile koyduramadım.. :(

çok çirkinm ben cok burnum uzun dişlerim tavşan dişi.. sevglmle 1 senedir sırf bu yüzden resim cekinmeye korktum resim cekinmeye.. bugun faceye kapak resmine ikimiznkini koydu 1 hafta öncesi onun zorula parkta cekinmiştik ben gördüm ama o kadar çirkindim ki utandım gercekten kaldırdım resmi cok kötüym ben onun yanına hiç yakışmıyorum resim hevesini bile kırıyorum maffediyorum en iyisi ayrılmak mı..

Güncellemeler:
onada dedm yanına hiç yakışmıyorum senn daha iyilerine laiksin diye ve bana verdigi cevap senden başka kmse yakşamaz benm yanıma emin ol dedi.. ben onun bi resim hevesini bile kırdım..

0|0
12|26

En İyi Erkek Görüşü

• her bayan güzeldir... bisefer kendini beyenmeyerek 1-0 mağlup başlıyorsun... neden? dişlerin biraz büyük ve çıkık...nevar bunda? ki bunlarında bir çaresi var...ilerde düzelttirirsin...gözün, kulağın, elin, ayağın sağlam eee dişim çok güzel değil... her güzelin bir kusuru vardır..kendini seveceksin, beğeneceksin.. bence sen kendini beğenmeyerek abartıyorsun... eyer çirkin olsaydın sevgilin senden çoktan kaçmıştı... demekki bilakis güzelsin... resimlerdende kaçma... güzel kı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• seni bu halinle seven değer veren bir sevgilin var mı var tamm özgüvenn yernde olmayblr ama buna alışman lazım..

0|0
    0|0
    • eğer bu istekszlğni ona hisstrmeye dewam edersn gerçktn bign tam yalnız kalıcaksn..

• Derdin ne ki? Çirkinsen de seni beğenen olmuş daha ne? Bütün dünya mı beğensin istiyorsun? Hayır insanların rahatı yerindeyken rahatın batması böyle bir şey sanırım.

0|0
    0|0
  • Aşık Olmuş Çocuk İster Ne Kadar Çirkin Olursan OL Onun Gözünde Dünyanın En GÜzel Kızısın Benim Sevgilimede Bu Kızın Yanında Ne İşin Var Diyolar Ama Kız Bana O Kadar Tatlı Güzel Geliyoki Takma Zaten Öle Düşünüyosan O Cocukla Çıkıyosan Emin Ol Giderin Vardır :)

0|0
    0|0
  • Siz birbirinize göresinizdir kesin rahat ol ..

0|0
    0|0
  • güzellik göreceli bi kavram

0|0
    0|0
  • 1 senedir beraberim diyorsun boyle sebepten ayrılık düşünüyorsun...aptalsın hemde oğlan seni seviyor...rahat batıyor sana rahat

0|0
    0|0
    • seni sevdiğini açıkça belirten insanı böyle eften püften saçma sapan ergen triplerinle bırakacak kadar kafayı üşüttüysen hiç yaşama bu utançla, zaten çirkin birşeymişsin atla uygun bir yerden

• SEVGILIN SENI GUZEL BULUP SEVIYORSA SORUN YOK.. TUM ERKEKLER SENI CIRKIN BULSA ONEMLI DEGIL YANI.. SIKMA CANINI

0|0
    0|0
  • çocuk seni seviyo hala neyin derdindesin güzellik geçicidir kişilik baki kalır... kişiliğin iyi olsun yeter...

1|0
    0|0
  • önce sakin ol, seni beğenmese seninle beraber olmaz zaten bence resmi geri koy

1|1
    0|0
  • sevgilinin kolu mu yok bacağı mı yok?

0|0
    0|0
  • Gonul BU ...

0|0
    0|0
  • senin çirkin olduğunu düşünmeyenler var ki bir sevgilin olmuş. öyle düşünmenin ne sana ne başkasına faydası var. herkes kendine göre güzel ve yakışıklı olmalı.

0|0
    0|0
  • ya bu ülkede ajdar gibi bet bi ses ben şanatcıyım diye g.tünü yırtıyor

sen burnundan dişinden utanıyorsun

gereksiz bence, biraz özgüven lazım sadece

0|0
    0|0
  • seni seven biri varmış yaaa. değr veriyor ki seninle fotoğraf çekiniyor yetmiyor face e koyuyor. daha ne istiyon.. utanmaz .:)

0|0
    0|0
  • çirkinsen yapacak birşey yok çocuğa eziyet etme

0|0
    1|0
  • Ne kadar şanslısın bak bi sevgilin bile var çirkin oldugunuda sil at kafandan...

1|0
    0|0
  • sevgilin varsa problem ne

0|0
    0|0
  • nedense bana hiç samimi gelmedi yazdıkların... :)

0|0
    0|0
  • Bir insan görünüşü değil kişiliğidir. Kimse tipini seçerek gelmez saçma salak konuşma. Alala.

0|0
    0|0
  • Ruh guzelligide onemli ama ruhlar aleminde yasamiyoruz, paraya kiy disleri yaptir bence

0|0
    0|0
  • bence yaaniliyorsun ama yinede bi gormek isterim eger istersen

0|0
    0|0
  • neye göre, kime göre...

0|0
    0|0
  • kendine olan öz güvenini biraz arttır kendine özen göster.

0|0
    0|0
  • adam mutlusa neyın takıntısındasın sen...

0|0
    0|0
  • sen bole dıonda oglanıda gormek lazım :D:D:D

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sen bi doktora görün bence manyakmi ne.. yeterince cirkin değilmissin demekki ki insanlar sende bir sürü güzellik bulabilmis,sevgilin mesela.. o bakalim seni düşündüğünde nkdr çirkin olduğun mu geçiyor aklından yoksa onun hayatına kattigin guzelliklermi ?

1|0
    0|0
  • böyle söylersen böyle hisseder ve hissettirirsin link

link

bak ama hala güzeller.

0|0
    0|0
  • foto koysana ya

0|1
    0|0
  • kese kağıdı ile gez

0|0
    0|0
  • kaprıs yapma o senı begenmıs koymussa o fotoyu sakın kaldırma. ustune alınma ama her korun bır alıcısı begenenı var derler. sen senı begenene bak mıllete dıl. kımse dunya guzelı olmak zorunda dıl

0|0
    0|0
  • Seninle çıkıyorsa değerini bil birlikte mutlu olmaya bak ve çeneni kapa

0|1
    0|0
  • ya saglıgın yerinde mi? ona bak sen.

ve sükret .. sevmese neden uzatsın ilişkinizi.?

0|0
    0|0
  • hem çirkinsin hem mızmızsın

bari mızmız olma

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim kitabı oku!

0|0
    0|1
  • canim ben su an sana cok uzuldum ama boyle dusundugun icin

sacmalama lutfen nasil oyle dusunursun kendi hakkinda cirkin insan yoktur bu dunyada boyle dusunuyosan cok yazik, icin guzel olsun yeter ki icin cirkin olmasin ya birak boyle seyleri

insanin herseyden once kaderi guzel olsun insallah seninde kaderin guzeldir

degistir bu kafayi yaa

0|0
    0|0
  • saçmalama herşey dış görünüş mü sakın böyle bişey yapma...oseni seviyordur.bunuda pek kafaya takıp ona yansıtma

0|0
    0|0
  • daha neler güzelsin ki seninle beraber yani .. çirkin olsan o istemez zaten foto çekilip face e falan atmayıı...

kasma bu kadar kendinii :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...