Üstün zekalılar derneği mensaya katılmak istiyorum. Daha önce psikolag ve psikiyatristlere zeka testi yaptırmış biri varsa bilgilendirirmi beni?

İlk okul 5 teyken hocamızın sorduğu matematik sorusunu hocamın bilmediği anlayamadığı bir yoldan çözmüştüm.Sizce mensanın üye olmadan yaptığı zeka testini geçebilirmiyim?en az 130 puan almak gerekiyormuş.Sizce matematik sorusunu hocanın bilmediği yoldan çözmem üstün zekalı olduğuma işaret edebilirmi?Bay bayan herkesin yorumlarını hevesle bekliyorum

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• aga ben 31 sorudan 7 yalnış 130 u geçersin çok kolay geliyo bana iq soruları doktorun raporlarına göre iç zekam gelişmiş bedensel zekam gelişmiş matematiksel biraz gelişmiş diyerler normal insan düzeyi ve sağ beynimin %73 ünü kullanıyorum zor konuşuyorm valla

0|0
    0|0
    • üstat zeka testi yaptırmışsın anladığıma göre 130 üstümü aldın?130 ve üstünü belirtmiyorlar diye okumuştum doğrumu?

• aga deftere sağyla yazıyorum ama tahtaya solla yazıyorum :D aga uzmanlar yaptırıyo özel kliniğe git 50 liraya 3 hafta boyunca gidip geliyosun sağ beyin yaratıcılıkla alakalı vücutla değil :D

• Haklısın üstat sağ beyin sanatsal kişilik ve yaratıcılıkla alakalı ayrıca beynşn sağ lobu vücudun sol tarafını yönetir sol lobuda sağ tarafını istersen netten bakabilirsin :)

• Hayır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...