Oyunculuk yeteneğimi nasıl geliştirebilirim?

Küçüklüğümden beri şarkıcılıga ve oyunculuğa hevesliyim. Oyunculuğa çok yeteneğim var, bu yeteneğimi değerlendirmek istiyorum ama sanat lisesi değil, meslek lisesi okudum. Normal bir üniversiteyle normal şartlar altında oyuncu olmak mümkün mü?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ücretsiz tiyatro kurslarına yazılmalısın

Veya üniversitede tiyatro bölümü icin özel kurs almalısn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben selcuk ünv de okudum sayısız tiyatro toplulugu vardı. oyuncu secmeleri yapılıyodu hatta bi kac arakdasım oyuncu olarak basvurdu yaptıkları tiyatrolara gittik sonra sehir dısında bile gösteri yaptılar. oyunculugunu gelistirmen icin illa ıoyunculuk üzerine bi bölüm okuman gerekmio. üniversitende tiyatro toplulugu varsa orda sanısını deneyebilirsin hic bir ücret ödemeden tamamen gönüllü

1|0
    0|0
  • eğer keşfedilirsen olursun fakat olunca da sen bizi unuttursun

0|0
    0|0
  • kast ajanslarına başvurabilirsin

0|0
    0|0
  • amatör tiyatrocu aranır bazen araştır bence. kendine güvenen gelsin derler.

0|0
    0|0
  • ders alman gerek

0|0
    0|0
  • konservatuar kazan yada bir cast ajansına başvuruda bulun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hangi liseden mezun olduğun önemli değil.

konservatuvarlar özel yetenek sınavı ve öss puanı ile alıyorlar. öss'den barajı geçmen kafi, asıl sınav mülakat. okuluna göre 6 kademeli bile olabiliyor. sana tavsiyem bu konuda ciddi isen iyi bir eğitmen bulup özel ders alman. sınavlarda canına okuyacaklar çünkü, çok sıkı hazırlanman gerek.

1|0
    0|0
    • TŞK hazırlanmaya başlayacağım

• rica ederim canım, başarılar şimdiden. eğer yeteneğin varsa disiplinli bir çalışmayla halledemeyeceğin bir sınav değil bu, kolaylıklar dilerim sana.

• Mümkün. Cem Yılmaz, Saadet Işıl Aksoy, Teoman, Seray Sever vs Boğaziçi Üniversite'sinden mezun. Konservatuara girmen gerekmiyor yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...