Sorum siir yazanlara; şiirinize beste yapılsa nasıl hissederdiniz? ve besteyi hiç beklemediğiniz birinden alıyorsunuz bu karşı cins biri de olabilir?

Diyelim ki şiirinizi gösterdiğiniz biri ona beste yapmış ve hiç tahmin etmediğiniz bir kişi ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
Güncel
Guncelll

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• o yuzden hıc bır sıırımı paylasmam

0|0
    0|0
    • Neden? şiir olarak kalmasi seni daha mı mutlu ediyor

• Kitap haline gelen şiirlere de beste yapılabilir ki neden olmasın? Seni ne rahatsız eder tam anlayamadım?

• ızın aldıgı surece sorun olmaz

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben izin vermeden beste yaptığı için tokatlarım. Şiirimi kullanacaksa bir zahmet sorsun eşek başı değiliz.

0|0
    0|0
    • Diyelim ki bunu yapan bir arkadaşın sana dogum gunu hediyesi olarak böyle bir yetenegini kullanarak bir jest yapmak istemiş senin yazdığın sözleri kullanarak tabii ki yine de kızar miydin?

• Özeldir. Beste falan yapılmaz :D yeter :D

• Yapılır ;) anlaşıldı hoşuna gitmiyor ne olursa olsun. benim hoşuma giderdi ama sonuçta benim yapamadığımi o yapmış, öyle degil mi?

• O çocuğu kaçırma sana ruhundan bir parça vermiş. daha ne olsun o notalarda sevgisi saklı

0|0
    0|0
  • acayip etkilenirim ve ne bileyim benim için önemli olur zaten ben şiir yazıyorum ve seslendiriyorum iyi olur

0|0
    0|0
    • Ben de etkilenirdim ama biz hariç kimse istemiyor gibi aksine sinirleniyorlarmis ilginç..

• karışamayız herkesin kendi düşüncesi ama o bu inceliği yapıyorsa, düşünüyorsa ben sevinirim

• Ben şair değilim ki. Sadece o'na yazıyorum ;)

0|0
    0|0
    • Mesela şiir yazdığını düsun şiirini sarkiya dönüştürmus biri? Ne düşünürdün?

• Olumlu mu olumsuz mu en azından bunu söylersin herhalde

• İstemem kimse yazdığım şiiri seslendirsin. Ben kime yazmışsam o duysun yeter

• Benim şiirlere beste yapılamaz, düz yazı gibi.

0|0
    0|0
    • Yapıldı diyelim hoşuna gider mi mesela

• sezen aksu beste yapsa oturup yıldızlardan bakarım masmavi cihana :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benden izin almış mı peki şiirime beste yapmadan önce?

0|0
    0|0
    • Onu bilmiyorum

• İşte bu yüzden sordum esasen bu soruyu çünkü ortada sizin sanatinizdan etkilenmiş biri var tepkiniz ne olurdu diye?

• Demek ki duyguyu iyi vermişim şiirde, ki, o da müziğe dökmüş.

Yükleniyor...