Gelibolu (gallipoli) dizisini izleyen bilen var mı?

evet elin oğlu erinmemiş çekmiş mini dizi tarzında sanırım arada türk oyuncular da kullanmışlar ki iyi yapmışlar yoksa kullanılan türkçe yüzünden acayip kızardım;) sizce nasıl olmuş dizi objektif olabilmişler mi yoksa avustralya türk ortak yapımı her iki taraf cephelerininde olduğu daha güzel birşey çıkabilir miydi sizce?
Gelibolu (gallipoli) dizisini izleyen bilen var mı?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• ben beğendim biraz ya özellikle bir sahnesi vardı bayıldım ona ;
    -Biz Türkler saldırırken Allah Allah diye bağırırız siz bastard (p*ç) diye saldırıyorsunuz bastard sizin tanrınız mı?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Türkleri; ingilizce konuşan ve tek seven ülke Avustralya dır ve onların her filmini mutlaka izlerim.. I love Australia <33

0|1
    0|0
    • bende izledim gayet güzel olmuş bence objektif davranmaya özen gösterilmiş 750 kişi uğraş vermiş 7-8 bölüm için ama tamamen ortak olsa bir o kadar bölümde türk siperlerini anlatsaymış daha hoş olurmuş gibi bir fikrimde yok değil amerika dahil izlenme oranıda fena değilmiş diyede duydum ama geçmişimizle ilgilenecek dışarıya bizi tanıtacak devlet görevlileri nerde kültür ve turizm bakanlığımız el atıp yardımcı olabilirdi mesela

• Şu an Turkiye yeni yeni gelişmeye başlıyor

Bknz: Fetih 1453 tüm avrupada da izlenme rekkoru kirmış ve ardından Turk filmleri Dünyada fenomen haline gelmiştir

Şimdi gelibolu fimlerinde
      Ayni şekildedir örnk:

Son mektup
      Ve çanakklae yolun sonu
      Ve diriliştir.

• biliyorum ancak ne kadar olsa da sadece türk yapımı olunca karşılaşılan bir önyargı var kuşkusuz hala, bu yüzden diyorum

Yükleniyor...