İnce sesli kızların güzel söyleyebileceği şarkı türkü?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• sesi ince ya da kalın diye ayırmak degilde, nagmeye gırtlaga göre sarkılar secmek daha güzel olur bence, ses ne kadarda ince olursa olsun nagme gırtlak ve makam yoksa hersey bosuna :)

0|0
    0|0
    • walla bende nağme gırtlak makam yok ama çalış sesin güzel dediler hep şarrkı söylemek istemişimdir o yüzden önerileri merak ettim :)

• rica ederim, iyi sabahlar :)

• iyi sabahlar :)

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 6

• aslında sesten ziyade duygulandığı sevdiği bir şarkıyı söylemesi önemlidir
    ses nekadar ince ve güzel olursa olsun söyleyeceği şarkıya duygu yükleyemezse şarkı önemini kaybeder.
    o yüzden sana önerim seni en çok etkileyen bir şarkıyı söyle, gerçekten duygu katarak söyleyeceksin

Ama illa öneri istiyorsan; kazım koyuncu-işte gidiyorum.
    beni benden alan bir şarkıdır, ince sesli bir bayanada gayet iyi gideceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
    • aslında sesimi kullanmayı bilmiyorum çalışmak için sesime gidicek bir şarkı arıyorum öneriniz için teşekkürler aklıma gelmemişti

• Ne tarz söylemek istiyorsun? Daha doğrusu ne tarz müzikler dinliyorsun? Benim sesimde ince ve vokalistlik yapıyorum grubumda. Kalın olmasındansa ince olması daha büyük avantaj şarkı söylerken emin ol

0|0
    0|0
    • yorum yapmana çok sewindim şimdi. aslında ben sesimi beğenmediğimden hep söylemekten çekiniyodum ama bir kaç gitar çalan arkadaşım güzel olduğunu kullanmayı bilmediğimi söyledi. ben de sesime uygun bir şarkıyla çalışmak istiyorum biraz. slow şarkıları sewiyorum genelde.

• bir enstrüman çalmıyorum maalesef. şu an detonelerim olduğu için de arkadaş grubumda bile söylemeye çekiniyorum. ewde kendi kendime biraz geliştirebilsem cesaretlenicem.

• çalışmayla herşeyi başarabilirsin merak etme ve detone olmaktan korkma biz provaya girdiğimizde neler neler oluyo en önemlisi eğlenebilmek şarkı söylerken biraz pratikle çok daha iyi olursun eminim ^^

• Kutu kutu pense

0|0
    0|0
  • Aman melekem kavur baliklari

0|0
    0|0
  • Biri bana gelsin :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...