Hayatınızın filmi/dizisi nedir?

Sizi en iyi anlatan film, sizde çok büyük etkisi olan bir film. Benim Bruce Almighty (Aman Tanrım) filmi. Onun dışında Esaretin Bedeli filmi de çok etkilemiştir. Hapishaneli filmler ayrı bir ilgimi çekiyor ayrıca. Prison Break dizisi de Esaretin Bedeli filminin dizi versiyonu gibi o da çok etkilemiştir beni.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• 500 days of summer, bu filmi izlediğim zaman " ahaa başroldeki kız aynı benim" dedim. Etkisi pek olmadı ama güzeldi. Prison break hayranıyımdır. Al sana bir ortak yön daha 😉

0|0
    0|0
    • PB sevilmez mi ya :))

• izlemelisin balım 😘

• başka tavsiyelerin de olursa paylaş lütfen bitanem. teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• Küçük bir liste yapabilirim belki ama derince duyumsadığım bir filmdir Leon.

0|0
    0|0
    • Profil resminden belli. Neydi bu kızın adı unuttum şimdi egzantirik bir ismi vardı hele soundtrack'i müthiş. Listeni paylaş istersen

• Mathilda idi ismi kızın.
      Listeyi paylaşmak, belki sonra.
      Bir gün rastlarsam sana mesaj olarak hem listeyi hem de neden gizli olduğunu söylerim.
      Tabi biraz ölme eşşeğim ölme oldu ama ne yapalım.
      Kal sağlıcakla.

• My name is Khan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Beni anlatan değilde film önerisi istiyorsan Dhoom3, Bucket List, INSIDEMAN, Fight Club şimdilik o kadar izlediğim bir ton film arasından aklıma gelen ilkler bunlar izlemediysen tavsiye ederim hepsi farklı kategorilerde bu filmlerin tabi :)

0|1
    0|0
  • Çalıntı hayat

0|0
    0|0
  • Son samurai

0|0
    0|0
    • filmin sonu muhteşem, o öldüğü sahne

• Zaten Morgan Freeman'ın olduğu herhangi bir film benim için başyapıttır. :)

• Aynen ööyle:)

• Yılan hikayesi :D çocukluğumun dizisi hiçbirine değişmem :D

0|0
    1|0
  • Ben Efsaneyim

0|0
    0|0
    • bilgisayar oyunu gibi bir film konusu kendine özgün güzel

• Yalnızlığın ve çaresizliğin böylesine saf halini başka filmde göremedim maalesef...

• Nick'den belli oluyordur heralde

0|0
    0|0
  • Can Dostum. İzlemeni tavsiye eserim.

0|0
    0|0
    • teşekkürler, not edeyim. konusu nedir

• Zengin bir iş adamı ve aristokrat olan Philippe, yamaç paraşütü yaparken geçirdiği kaza sonrası felç olur ve boynundan aşağısı kullanamaz hale gelir. Driss ise hapishaneden henüz yeni çıkmış bir işsizdir. Philippe 7 gün 24 saat boyunca bakımını üstlenmesi için Driss'i evine yatılı yardımcı olarak alınca ikisinin de dünyası değişecektir. Normal şartlar altında hiçbir zaman yan yana gelmeyecek bu ikili iyisiyle kötüsüyle hayatın tadını beraber çıkarmaya başlarlar.

• 2003 yapımı Black diye bir film var Uğur Yücel taklidini yaptı filmin birebir hatta ona benziyormuş konusu. Sağol

Yükleniyor...