Hackerlıkta iyi para var mı?

3 yıldır sürekli bu işle ilgileniyorum kendi yazdığım programlarla kişinin açık adresini numarasını hatta şu an ki konumunu , telefonu kapalı bile olsa ortam dinlemesi , kamera görüntüsü alabiliyorum.
Ne derecede korunması önemli olmaksızın bütün sitelerin veri tabanına girebiliyorum. Bankalar dahil.
Bugüne kadar hiç kötü amaçla kullanmadim. Acaba iş bulma olanağım nasıl olabilir?
Hatta yurtdışında oturan bir tanıdığım microsoft da çalışıyor. Zaten öylesine 8 kere facemi patlattı diye başlamıştım bu işlere. Geçen ay. Birkaç gün gelme fırsatı oldu ona programlarımı gösterdim şaşırdı iş bulabilir miyim senin yanında dedim git işine oğlum seni duysalar ben dahil 100 kişiyi çıkartıp seni alırlar dedi gülerek şaka mı dedi gerçek mi anlamadim ama biraz bozuldum doğrusu evet arkadaşlar benim iş bulma olanağım ne dir?

Güncellemeler:
Arkadaşlar kimseyi inandırmak gibi bir sıkıntım yok. Inanın inanmayın beni bağlamaz. Yok adresimi bul yok telefonumu bul. Sizin eğlence amaçlı yaptırdığınız şeyler bile benim başımı derde sokabilir. Ben sadece sorumu sordum çekildim. Önceden bende sizler gibiydim hacker olarak tanınan kişilere küfürler edip adresimi bulsana diyordum cevap gelmeyincede gülüyordum. Bu işi bir öğreneyim sanal alemi batiracam derdim ama işi öğrenince bunların çok saçma olduğunu anladim. Herkese selamlar güle güle...

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• zannetmem olsa o işi yapmazlar bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir firmaya girip, Beyaz şapkalı hacker olabilirsin. Firmada çalışırken sitenin açıklarını bulup kapatırsın. Saldırıları önlersin. Al sana para. Banka filan boş iş.

0|1
    0|0
  • Şu açık adres olayına bittim :))) Hadi gel benim adresimi bul sana 10.000 Tl para havale edeceğim söz :) Bak abartmıyorum 10.000 Tl diyorum sadece, hadi bekliyorum :) Sigara içip geleceğim gelince okurum. Dediklerin çok sallama ama face vb. şeyleri ben seneler önce yüzlerce kişiye uyguladım en sonunda başıma bela almayayım diye bıraktım :)

0|0
    0|0
    • Faceyi yoldan geçen dilenci bile patlatır :) güle güle ayrıca 10 bin liran cidden olsaydı değerdi.

• Tamam kralsın, hadi ben kaçtım :)

• Güle güle ufaklık.

• Bende 20yasindayim dersler filan hep kötü reyiz 1saat önce filan dusunuyordum ne meslek yapam almanyadayim ortaokul mezun uyum halen kaç sene oldu dil yok issiz filan takiliyoruz yanı dedim hekir olcam bende merak ettim iyi para var mı bu meslekte ama sana birşey diyem böyle yetenekli olduğun için meslek bulamazsin nedenmi bu dünyada zeki ve yetenekliler harcanır senin gibi biri daha vardı bir şekilde okumadan etmeden yolunu buldu bende bu işlere girip girmiyemmi diye dusunuyorum ilerde meslek yapamazsam filan su banka verilerini filan nasıl öğrendin :)) Hapse girme riskini ne filan ha birde harcaniyorum diye düşünme hindistan da çinde vs.. Senin 10katin milyonlarca insan vardır on binlerce da vinci Einstein vardır ama bak gel gorki bu yetenekle olmuyor bu hayatta tek bir gerçek var oda arkani kurtarmak benimde bazı hekirlar PC mi patlattı şu an halen bilmem takip ediyorlarmi ama bende su banka işini isterdim gerisini ergenlikte bende yapıyordum yanı MSN filan tel dinleme olmasa da eski yöntemler world list filan ama aynen boş para kazandıracak şeyler lazım su ortam dinlemesini filanda merak ediyom şahsen :))

0|0
    0|0
  • 3 yıldır bu işle ilgilenen biri bu soruyu soruyorsa bi' yerde hata yapıyordur.

0|0
    0|0
  • Tabi tabi :D :D Sigorta bile yapıyolar :D :D

0|0
    0|0
  • Tehlikeli iş knk

0|0
    0|0
  • Paralel yapıya çalışıyorum telefonları dinliyorum adsfsfsffs

0|0
    0|0
  • hotmail gmail yahoo facebook vs. adresleri alabiliyorsan zenginsindir demek ;) ha bunlari yapabiliyorum ama nasil para kazanirim dersen ben sana bir cevre tanistiririm akar para sana o derece diyorum ;)

0|0
    0|0
    • Yok öyle bana şunu patlat al su parayı gibisinden bir şey değil.

• sen beni anlamiyorsun heralde. Sana git o adresi al bunu patlat demiyorum. Nasil oldugunu sölemen yeterli gerisini ben hallederim zaten ;)

• Öğretmen olmamı mı istiyosun yani? :)) b işler zor işler kusura bakma 100 bine bile öğretemem.

• Hahahaha gel l*n beni bul açık adres bulurmuş ulan dingil emniyet zor buluyor:)

1|0
    0|0
  • boyle bir soru soruyosan burada pek anlamıyosun demektir bu islerden

0|0
    0|0
Yükleniyor...