Hackerlıkta iyi para var mı?

3 yıldır sürekli bu işle ilgileniyorum kendi yazdığım programlarla kişinin açık adresini numarasını hatta şu an ki konumunu , telefonu kapalı bile olsa ortam dinlemesi , kamera görüntüsü alabiliyorum.
Ne derecede korunması önemli olmaksızın bütün sitelerin veri tabanına girebiliyorum. Bankalar dahil.
Bugüne kadar hiç kötü amaçla kullanmadim. Acaba iş bulma olanağım nasıl olabilir?
Hatta yurtdışında oturan bir tanıdığım microsoft da çalışıyor. Zaten öylesine 8 kere facemi patlattı diye başlamıştım bu işlere. Geçen ay. Birkaç gün gelme fırsatı oldu ona programlarımı gösterdim şaşırdı iş bulabilir miyim senin yanında dedim git işine oğlum seni duysalar ben dahil 100 kişiyi çıkartıp seni alırlar dedi gülerek şaka mı dedi gerçek mi anlamadim ama biraz bozuldum doğrusu evet arkadaşlar benim iş bulma olanağım ne dir?

Güncellemeler:
Arkadaşlar kimseyi inandırmak gibi bir sıkıntım yok. Inanın inanmayın beni bağlamaz. Yok adresimi bul yok telefonumu bul. Sizin eğlence amaçlı yaptırdığınız şeyler bile benim başımı derde sokabilir. Ben sadece sorumu sordum çekildim. Önceden bende sizler gibiydim hacker olarak tanınan kişilere küfürler edip adresimi bulsana diyordum cevap gelmeyincede gülüyordum. Bu işi bir öğreneyim sanal alemi batiracam derdim ama işi öğrenince bunların çok saçma olduğunu anladim. Herkese selamlar güle güle...

0|0
211

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...