Evlenmekten korkanlar buraya :)

1 ilişkim var hersey yolunda severek sevişiyoruz:) ailelerimiz ısrarcı evlenin artık bari bi adını koyalım diolar ama şuan hersey o kadar güzel ki bunlar bozulucak gibi geliyor evlenince evlenmekten korkuyorum. belirlli sorumluluklar altına girmekten korkuyorum. bi yandan artık beraber yaşıyalım istiyorum. bilemedim ne yapsam ya varmı benim gibiler... birde evlenipte iyiki evlendim diyenlerin sayısı okadar az ki yok gibi ya... öyle işte arkadaşlar ne yapmalı sizceee ...

Bu şarkıda benden tüm sorumu okuyanlara gelsin :) link

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşını göremedim ama bence 27-28 arası her iki cins içinde uygun.

Bekralıkta yaşanak herseyı yaşamı olursunuz

Yaşınızın verdiği olgunlukla daha sağlam bir evliliğin temeli atılır

İş güç vs durumları sağlamlaştığı için maddi sıkıntılar az olur.

Birde son tango olduğu için daha bi tutarsınız eşinizi :)

Yaş küçükse kesinlilke beklenmeli bence.

0|0
    0|0
    • küçüğüz küçügüz daha ben 23 o 26 yaşında :)))

Erkekler Ne Diyor 5

• marley babadan güzel bir şarkı yollamışsın :D tamamen iradeye ve iş hayatına bakıyor evlilikten sonraki mutluluklar. her insan iyi birisi olabilir psikolojisi düzgün oldukça. en iyi yöntem birbirinize olumsuz yaklaşmak yerine güzel laflar söyleyip karşı kişiyi anlamaya çalışmak aslında, bunu çoğu zaman yapamıyor erkekler.

0|0
    0|0
  • ya işten atılırsam ya evimiz yanarsa

0|1
    0|0
  • k.bakma da çok basit düşünüyosun

0|0
    0|0
  • Birlikte yaşa o zaman.

0|0
    0|0
    • acaba ailemi bu duruma nasıl ikna edebilirm ki ya :(

• Bugün severek sevişiyorsun evlenme sen olur da ilişkiniz biterse o zaman asıl korkuyu görürsün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evlenmekten daha kötüsü güvenemek

0|0
    0|0
  • 3 yıllık ilişkim var bende korkmuyor değilim sorumluluktan :(

0|0
    0|0
  • evlenme kız :) bekarlık sultanlıktır neticede :)

0|0
    0|0
    • demi yaaaa :) ben de evlenirsem kim kalcak müzmin bekarlardan ..:)sultanlıgıda bırakamam :)))

• bi yandanda beraber uyuyalım beraber uyanayım aynı evde yaşamak istiyorum ailelerde hiç anlamıyo bizi ya ...

• bizim örf ve adetlerimizde evlenmeden aynı evde yaşamak biliyorsun ayıplanıyor.eğer erkek arkadaşına inanıyorsan ve güveniyorsan evlen :) hem belki kızın olur adını Seda koyarsın ;)

• aynen canım bnde öleyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...