İngiltere'deki dil okullarının fiyatları hakkında bilginiz var mı? İngiltere seyahati hakkında yardıma ihtiyacım var.

İngiltere'deki dil okullarının fiyatları hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar?

dil okuluna gitmedim diyelim oraya gidiş-dönüş uçak bileti orada yeme içme için ne kadar gerekir? yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• yurtdışı eğitim programları kapsamında dil okulları için paket kur düzenleyen ingiltere veya başka ülkelerin Türkiye de temsilcilleri olan eğitim kurumları var bunlar senin düşündüğün ulaşım konaklama(konaklama genelde eğitim kurumlarıyla ortak çalışan ingiliz aile yanına )yeme içme gibi masraflarda içinde paketleri var zaten ingiltereye de bireysel olarak vize alman cok zor.fiyat konusunda şöyle tahminde bulunabilirim eğitim süresine göre değişir ama 3 6 aylık kur için ortalama gideceğin yerde kişisel harcamalarınıda göz önünde bulundurursak10 15 bin dolar gözden çıkarman gerekiyo.benim bildiğim İstanbul taksimde ef dil okulları var bu tip eğitim konusunda hizmet veriyo başka da vardır araştırısın benden bu kadar umarım yardımcı olmuşumdur .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sana hepsi 3000 euro olur :) yani en normali gez eglen dolas disco bar bide dil ucak falan yeter heralde

1|0
    0|0
  • maltaya git boşver ingiltereyi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İngiltere çok pahalı bir yer... yeme içme vs oldukça pahalı .. Ucak bıletı ıse 500 tl cıvarı..

link ucretler ıcın bunu ınceleyebılırsın..

1|0
    0|0
Yükleniyor...