Kitaba Aşık Olunur mu?

Baya baya bazı kitaplara aşığım ya.. Özellikle Kahraman Tazeoğlu kitaplarına. Hayalimdeki aşkı yaşatıyor her okuduğum kitabı.. tek sorun aldığım gün bitirmem. Bugün VAZGEÇTİM isimli kitabını aldım ve 3 saat içinde bitti , ciddi ciddi üzülüyor insan bittiğine ( burdaki insan ben oluyorum :D ). Parantez içine apaçi bir not ekledikten sonra asıl soruma geleyim. Önerdiğiniz kitaplar var mı?

ek olarak Erkan Koç - Aşk yüzleşmeleri diye bir kitap spariş ettim bugün 1 haftaya elimde olur , anladıgım kadarıyla eskiden piyasaya sürülüp satışı biten bir kitapmış bu tekrar çıkıyormuş , eski basımını okuyan var mı?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki olunur. Kahraman tazeoğlunun sözleri harika

2|0
    0|0
    • Aklı ve mantığı ele geçiren aynı zamanda akla ve mantığa sığmayan bir duygunun içindeyim.
      Geriye bakarak gitmeye çalışıyorum. Kırık bir umut taşıyorum. Aklım sende kala kala senden gidiyorum.
      İnsan yarısında terk ettiği filmin sonunu merak eder mi? Ediyorum.
      Tüm yelkenlerim yırtılmış ama ben hala rüzgârdan medet umuyorum… !

Kahraman Tazeoğlu..

• Aynen öyle.. Umarım dostluğumuz hiç bitmez..

• Owww eig olmuşum. Thankd

Erkekler Ne Diyor 17

• kitaplara asik olmadim..
    ama siginirim icine..

1|0
    0|0
  • Kitaplara aşık olunur. Çünkü insan da bulamadığın benliğini kitapta bulursun. Hiç sıkılmadan, menfaat beklemeden bir onlar dinler. Ve en çok kitapları anlar insan.
    E aşk için de bunlar yeter.

1|0
    0|0
  • Kahraman Tazeoğlu kadar boş beleş içeriksiz cümleler kuran bir yazar diyemeyeceğim hırt daha görmedim... Adam sürekli ajite edici cümlelerle aynı şeyleri işleyip duruyor... SAna en ufak bir katkısı yarattığı bir fayda yok... Yol yakınken başka kitapların sayfalarına yönel bence...

1|0
    1|0
    • her ne olursa olsun emek veren bir insana bu tarz laflar hoş değil , ayrıca bana katıp katmadıklarını siz değil ben bilebilirim. siz önce emeğe saygı duymayı öğrenin mümkünse sonra gelin.

• gerekirse duyun efendim ! Bir kitapta ne kadar emek var. Yazanı düzenleyeni yayanı vs.. birde bunları farketmeden karalama çabasındaki kör cahiller var. yazık

• Kör cahil? = )))

• Kitaplara asik olunur kisinin hayellerini hissetiriyosa ya da kisiyo gercek hayattan soyutluyorsa ;) rus yazarlar daha cok okurum

1|0
    0|0
  • bence hayallerindeki aşk böyle ise sen acı çekmeyi seviyorsun arkadaşım
    vazgeçtim güzel bir kitap sadece garip olan taraf korayın kanser olduğıun fezaya
    söylemeden çekip gitmesi garip olan bir birine bu kadar bağlı bir çift bunu yapmamalıydı diye düşünüyorum...

birde en çok sevdiğim ve üzüldüğüm karakter ise MEHMET di.

0|0
    0|0
  • Bende kitabı okurken sonunu merak ediyorum bitincede uzun süreli ilişkim bitmiş gibi hissediyorum neden acaba

1|0
    0|0
  • kitap candır çoğu zaman okuyamazsam bıle kitabı alırım

1|0
    0|0
  • Olunur bende nikon aşığıyım

0|0
    0|0
  • Yok hayır olamam

0|0
    0|0
  • Bugünün hayalleri yerinin gerçekleri olması dileği ile

0|0
    0|0
  • Ahmet batman okudun mu hic.. bugun buraya geliyor kahraman tazeoğlu

0|0
    0|0
    • okumaz mıyım hiç soğuk kahve & bana ikimizi anlat ( özellikle bana ikimizi anlat ) kitaplarına bayıldım..

• Sabah uykusunu da oku bayilcaksin

• elimdeki okunmamışlar bitince alacağım onuda..

• bende arabaya aşığım olabilir ne aradığına bağlı :)

0|0
    0|0
  • o zaman kuran oku

0|0
    0|0
  • şiirleri fena değilde kitabını alıp okumadım

0|0
    0|0
  • hoşlanırım ama aşık olmam

0|0
    0|0
  • oha yokluğa bak :DDd

0|0
    0|0
  • Bukre, güzeldi. Xd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hank Rearden'a hayranım ben mesela... Kitap çok güzel şey tarzlar farklı olsa da yarattığı duygu çok güzel...

1|0
    0|0
  • evet :) kitapsız bir dünya düşünemiyorum 2 günde 1 kitap bitiririm genelde

1|0
    0|0
  • kafka'nın kitaplarına uyuyustayım uzun süre ,
    o dediğini okumadım google hanımdan bir bakın.
    ben sana aşıkım kitap ne ki !
    nerdesin mk sen.

0|0
    0|0
    • Valla balım kafamda 1500 soru bir o kadar problem.. whatsapptanda yazmayayım diyorum şimdi efkarlı efkarlı boşuna kızın kafasını açmayayım diye.

• konusuruz balım , yazarım birazdan. öpüldün

• Bende Kahraman Tazeoğlu hayranıyım yeni kitabını almaya fırsatım olmadı en yakın zamanda alacağım inşallah :) :) Aşk olarak değilde siyasi bir kitap okudum bitirdim çok beğendiğim için 2. kez okudum istersen ilgini çekerse adını söyleyim :)

0|0
    0|0
  • Kanka bize gonderebilirsin bizde okuyalım:DDD

0|0
    0|0
Yükleniyor...