O Ses Türkiye yarışmasında ne tarz söylesem?

O ses Türkiye'ye başvurmuştum aradılar şimdi yarın elemeler var. Sizce ne tarz söylesem daha iyi olur.teşekkürlerr

0|0
3765

En İyi Erkek Görüşü

• Sesinin tonunu bilmediğim için net birşey söyleyemem

Sesine yakışanı söylemelisin

2|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 64

• Sorun çok saçma. buradan alacağın cevaplara göre şarkı söylemeyeceğin aşkir. o halde neyin kafasındasın ? tabiki kendini tanıtmanın ve artisliğin.

5|1
    1|0
    • bu da senin içinin fesatlığı. kendimi tanıtma peşinde asla değilim.30 -40 kişinin beni tanımasıda bana bişey ifade etmez. öyle bir düşüncem olsa video çekip youtube a koyarım zaten günde en az30-40 kişi izler.. gerçekten fikir alabileceğimi düşündüğüm için sordum bu soruyu. ben çalıştığım için pek takip edemiyorum yarışmayı ve bazı şarkıların dezavantajı varmış öğrenmiş oldum.

• BAK KARDEŞİM DOĞRU DÜRÜST KİMSE SENİ TANIMIYOR. SESİNİ BİLMİYOR. BU DURUMDAYKEN SENİN BU SORUYU SORMAN SAÇMA. TAMAM BURASI FİKİRLERİN PAYLAŞILDIĞI YER AMA SANA TAVSİYEM VİDEO ÇEK LİNKİNİ BURAYA KOY. SESİNİN TONUNUN NASIL OLDUĞUNU İNSANLAR GÖRSÜN VE ONA GÖRE DAHA SAĞLIKLI YORUM YAPSIN. SENİ KIRDIYSAM ÖZÜR DİLERİM

• O an çok heyecanlı olacağın aşikar bu yüzden sesini kontrol edebildiğin ve sevdiğin bir parça söylemelisin. Bazı yarışmacılar jüri'ye odaklanarak şarkı söylüyor bu da heyecanlarını artırıyor çünkü o an dönecekler mi? Sorusunu kendilerine soruyorlar bu da o anki konsantrasyonlarını bozabiliyor ve detone olmalarına sebep oluyor.Bu yüzden jüri dönecek mi dönmeyecek mi boşver gözlerini kapat kendini odanda tek başına hisset. Benim tavsiyem slow bir parça seçmen hareketli parça söylemek her zaman daha zordur. Başarılar...

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim, neden saçların beyazlamış arkadaşı söyliycem

• Kiminin sesi rocka kiminin türküye kiminin sanat müziğine gider sesinin en iyi neye gittiğini iyice düşün karar ver o tarz söyle

0|0
    0|0
  • arabesk, fantezi dışı bir şey olsun, eğer sesin çok güçlü değilse bağırmalı parçalardan olmasın, biraz slow olsun, slow parçalar sesinin rengini daha iyi belli eder. Birde bir şarkıcıyla çok özleşmiş bir parça kesinlikle söyleme vede birebir benzemeyede çok fazla gayret etme ben erkek olmama rağmen Sertap Erener'in Yolun Başı parçasını söylerdim veya Ayşen'in bir parçasını söylerdim ki baya ilginç olurdu Ayşen'in aman be, nerdesin veya uzaktan geldim parçaları.mesele Eda Özülkü Dalgacı sözylesen tarzından dolayı seçerler büyük ihtimal.Burcu Güneş Aşk Yarası'da olabilir, Yine Burcu Güneş Olmasan Olmaz olabilir, Oflaya Oflaya olabilir. Şebnem Ferah'tan Yağmurla olabilir, Nehrim Ol Ak Yine olabilir. benim ses tonum yumuşak seninde yumuşak farzederk söyledim hep, inceyse ayreten düşünmek lazım. Heyecan yapma, fazla polemiğe girme pot kırabilirsin. Böyle değişik parçalardan çok var ama aklıma gelene bu kadar sonra belki eklerim.

0|0
    0|0
  • Sesinin en yatkın olduğu tarzı bilirsin.. Ne tarz olduğu yarışmada önemli değil . Sana yatkın ve rahat ettiğin tarzda gitmelisin bence .. Seçildikten sonra da biraz fantaziye kaçabilirsin çünkü bizim insanımız SMS'lerde Türkçe şarkı seslendiren, biraz fantazi ya da benzeri türleri okuyan kişileri seçiyor gibi geldi bana.

0|0
    0|0
  • Şöyle inişli çıkışlı bi şarkı söyle ki sesini gösterebilesin onlara.Tek oktavlık bi şarkı seçme bence.O şarkıyı söylerken eğlenmen çok önemli ayrıca.

0|0
    0|0
  • Keşke birşeyler kaydedip paylaşsaydın bizimle de sesine hangi şarkının gideceğini söyleseydik biz de.

0|1
    0|0
  • Kardeşimde katıldı bugün eleme vardı akşam cartoon hotelde... Söyleyeceğin tarz ne olursa olsun sesin ortaya çıksın. Önemli olan sesinin (gırtlağının) ne kadar sese duyarlı olduğuna bakıyorlar. Bu ne demek dersen en zorlanacağın bir şarkı düşün o sese çıkabiliyormusn...

0|0
    0|0
    • kardeşin seçildmi? tek şarkı mı söyletiyorlar.

• Dediğinie göre 10 gün içerisinde çağrılan-katılanlara sonuçlar haber veriliyor ve daha sonra piyano ile elemeye giriliyor. Diye öğrendik

• yarışmayı hiç izlemedim rock formata uygunsa önerim bu olur bu arada bence kesinlikle yabancı şarkı söyleme böyle herkezi içine alabilecek bir parça olsun seyirciye oyna

1|0
    0|0
  • aaa süpermiş nezaman çıkacan bizede haber ver izleyelim... hareketli pop söyle böyle kop kop

0|0
    0|0
  • Tsm'ne yatkın bir sesin olduğunu düşünüyorum. Tabi resmine bakarak bu yorumu yaptım. Bir de Trabzon'lu olduğunu hatırlıyorum, sizin o tarafa özgü bir şeylerde olabilir ancak elenme ihtimalin çok fazla olabilir sizin o tarafa özgü bir şeyler olursa. Tabi Kazım Koyuncunun bilindik bir parçası olursa ve güzel seslendirebilirsen o istisna bir durum olabilir. Şimdiden başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • o zaman türkü veya slow söyliceksin

0|0
    0|0
  • ses kaydedilen bir site vardı millet kaydedip link atıyordu sende bi kaydedip link at istersen bakalım sesin neye uygun :)

0|0
    0|0
  • yaw arkadaş sesini bilmem etmem sesinin rengine hangi tür şarkı gider nasıl karar verebilirim:)

0|0
    0|0
  • bu ne ya bende mi katılsam acep :D sesinin hangi tarza daha yatkın olduğunu sen bizden daha iyi bilirsin.. ben katılırsam eğer slow şarkı ile katılırım

0|0
    0|0
    • evet kesinlikle slow

• eğer elemeleri geçrsen ülkemiz insanları biraz efkarlı olduğu için slow şarkılarla daha cok beğeni alırsın bu da sana sms olarak döner :)

• kahtalı mıçı dan damımıza damımıza kar yağdı yı söyle

1|0
    0|0
  • sadece başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • yeni türküden birşey söyle ilk defa böyle birşey için telefonu alır senın ıcın mesaj atarım:)başarıalr dılerım nbu arada umarım goruruz senı tv de

0|0
    0|0
  • Farklı olsun istiyorsan karadeniz şivesi ile söyle. Katılırsam karadeniz şivesi ile söyleyeceğim ben :)

0|0
    0|0
  • sesin ve fiziğini bilmiyoruz ki..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44

Kızlar Ne Diyor 37

• sesin uygunsa pop söylemelisin bence

1|2
    0|0
  • Sesine ve duruşuna bağlı... Her ses her tür şarkının üstesinden gelemez ;)

0|0
    0|0
  • Jüri olarak kimi seçceksin?

0|0
    0|0
    • ben mujstafa sandalı istiyorum.diğerlerinde ses yok zaten :)

• Hülya Avşar ın arkası sağlam;) 2 si arasında iyi düşün tabi dönerlerse:)

• sesin toksa yani yapabilirsen arabesk söyle kimse dönmese hülya dönüyo kesin..

0|0
    0|0
  • bence Sertap erener'den Yanarımı de. Tabi sesinin rengini bilmiyorum. Yabancı söylermisin ona görede fikir verelim

bu arada soy ismin ne,ne zaman çıkacaksın takip edelim seni merak ettim. Olurda katılırsan burdan sana tam destek hep destek

0|0
    0|0
    • soyadım öksüz canım.inş geçerimde elemeyi. çok sağol :)

• ümit sayının gitme şarkısı çok hoştur...

inişleri çıkışları ve genel formatı çok hoş bir şarkı..kendini rahatça gösterirsin..

yine ümit sayının hicran da güzeldir..

levennt yükselin zalim olabilir

ve de candan erçetin söz vermiştin olabilir ama,sönük kalır en güzeli gitme bence..

ferda anıl yarkının şarkıları da hoş..

0|0
    0|0
  • Sesin hangi türe yatkınsa o tarz bir şarkı söylemelisin. Mesela benim sesim yavaş parçalarda daha çok ön plana çıkar hızlı olanlarda kaybolur. Yani sesini ön plana çıkartacak şarkıları seçmeye gayret göster

0|0
    0|0
  • Kız ordan bize selam söyle :) slow parçayla katıl hareketli çoğuna yakışmıyor. Ahmet kaya ya da sezen aksu seçebilirsin bolcana şans sana :)

0|0
    0|0
    • inşallah seçilirim de jüri karşısına çıkabilirim. o zaman selam yollarım :) sağol canım bende slow söylemeyi düşünüyorum

• Bence yani izlenimlerime göre ne kenan dogulu ne de sertap erener sarkisi sec.. Bunlarin sarkilari onlar gibi okundugu icin pek tutulmuyor.. Inglizce soyliceksen bagirmamaya calis :) kimin takimina girmek istersin merak ettim acikcasi :)

0|0
    0|0
  • damardan bir sarki söyle etkileyici olsun

yada türkü .. emrah unutabilsem onu söyle emrah sarkisi söyleyen herkes gecti simdyie kadar :D

0|0
    0|0
    • hadi ya onu mu sölesem. neden saçların beyazlamış arkadaşı söliycektm .s

• Şunu söyle bunu söyle diyemem ama sesini ön plana çıkarmak istiyorsan kesinlikle hareketli söyleme. O kadar güzel sesliler geliyor da hep hareketli de sesi kaybolup gittiğinden tam performans sergileyemiyor ve eleniyor.

0|0
    0|0
  • şimdi arkadaşım.şöyle söyleyeyim sana.sesini orda en iyi şekilde göstermen gerekiyor.yani pes te olacak şarkıda dik te olacak.öyle demet akalın filan düşünüyosan olmaz yani.sen hangi tarz söylüysun normalde.ya da en sevdiğin müzik tarzı ne?

0|0
    0|0
  • sesinin neye gideceğini bilmiyorum ama duygulu bir şey oku. hareketli okuyanlar hep out. şebnem ferah sil baştan ı söyle bence.

0|0
    0|0
  • öncelikle basarilar diliyorum insallah seni izlemek nasip olur bizlere, açikçasi sesini merak ettim simdi. Nasil bi tarzin olduguna bagli? sarkiyi seçmek çok önemli gerçekten yurege dokunmali, yavas sarki tercih ederdim ben

0|0
    0|0
  • ingilizce cok risk söyleme:)

0|0
    0|0
  • Slow kesinlikle.

0|0
    0|0
  • içinden geleni söyle gitsinn

0|0
    0|0
  • Ne zaman söyleyecekler önümüzdeki sen mi

0|0
    0|0
  • Dönenceyi söyle.

0|0
    0|0
  • sesini bilmeden nasıl cevaplayabilirim bu soruyu.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17
Yükleniyor...