Rocky serisinin en iyi filmi hangisi sizce?

Ben ayıramıyorum ya hepsini seviyorum :)

Rocky serisinin en iyi filmi hangisi sizce ?

Güncellemeler:
hayret ya birtane 4 diyen çıkmadı arkadaş. Apollonun ölüşü İvan Dragoyla maçı muhteşem müzikler kimsenin aklına gelmedi :)

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• rocky 3 bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle 4 diyorum en güzeli bence. Bir çok müzik çıktı ve en heyecanlı ve en çekişmeli sahneler bu filmde oldu.
    Benim sıralamam böyle

4-2-3-1-5-6

Dolph çok yakışık özellikle kas hastası bir kız değilim ama fiziği harikaydı :))
    Hatta Stallone gerçekten vurmasını istemiş kimileri sigorta şirketinden para almak için olduğunu söylüyordu ama bilemicem gerçeği her neyse Dolph bir vurmuş hastanelik olmuş Stallone. Dediğine göre kamyon gibi çarptığını söylüyor.

0|1
    0|0
  • hepsi ayrı güzel

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• rocky dört.. brıgıtte nıelsen onemlı faktor:)

0|1
    0|0
  • tartışmasız rocky 4...

0|1
    0|0
  • Rocky V bence

0|1
    0|0
  • Müziğin de etkisiyle 3.
    Ama 1. ide konu olarak felan:)))

0|1
    0|0
  • Serinin ilk filmi.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle rocky 4 en heyecanlisiydi

0|1
    0|0
  • Tabiki de 4...

0|1
    0|0
  • Iván Dragon ile olan maçı hangi seriydi bilmiyorum ama Apollo'nun öcünü fena Aldı

0|1
    0|0
  • hepsinin ayrı bir yeri var

0|1
    0|0
  • 4 mutheşemdi.

0|1
    0|0
  • 4 en iyisiydi. Tek geçerim

0|1
    0|0
    • Oh be nihayet :) Vallaha 4 diycek kişiyi çok bekledim ama geç geldin bro

• Apollo öldükten sonraki şarkı ve klip bide Rocky İvanla maçına hazırlanırkenki müzikler süperdi ya

• Kesinlikle katılıyorum sana. Ucagın indiği sahneden itibaren olan müzikler mükemmel.

• kesinlikte rocky 4 tüm seriyi defalarca kez izledim konu olarak hepsi güzel ancak 4 süperdi dostum

0|1
    0|0
  • 5. si

0|0
    0|0
    • hayret ya birtane 4 diyen çıkmadı arkadaş. Apollonun ölüşü İvan Dragoyla maçı muhteşem müzikler kimsenin aklına gelmedi :)

• Rock 7

0|0
    0|1
Yükleniyor...