Adolf Hitler ne demek istemiş?

Eğer dunayda tek ülke olsaydı sanayisi Almanlardan, ordusu Türklerden, fahişesi de Fransızlardan olurdu.

Adolf Hitler

-----------------------------------------------------------

Arkadaşlar bu söz Adolf Hitler`e ait. Ben pek anlayamadım ne anlama geldiğini. İyi bir şey mi demiş rahmetli? :D

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kanıtsız mesnetsiz insanların kendi kendilerine gaz vermek için uydurduğu acizliklerden biri. Neden kalkıp bir insanın, ortada öyle bir şey yokken sizi yücelttiği yalanı söylenir ki? Komikten öte acizlik bu. Benzerlerini çok gördüm. Ne zaman ve neden bu kadar kompleksli oldu bu millet?

Aha ben de A. Hitler'e ait yeni süpersonik bir laf edeyim:

''Gün gelecek, benim ağzımdan ve başkalarının ağzından söz yazanları öldürmediğim için bana lanet edeceksiniz.''

Adolf Hitler

1|0
    0|1
    • Kumandanlarından biri Adolf Hitler'e sorar :
      -"Türklere neden saldırmıyoruz?"
      Bu soru üzerine Hitler :
      -"Türkler öyle bir millettirki, eğer saldırırsak tamamını yok etmemiz gerekir... Yoksa 1 tane bile hayatta bırakırsak, yeni bir devlet kurar ve intikamını alır..." demiştir. buda adolf hitlerlerin sözlerinden biridir ve türkler hakkinda söylener sözleri wikiquote burdan bulabilirsin kardeşim buda sana cevabım Irk ve millet olarak Türkler, bence geniş imparatorluklar içinde yaşayan kavimlerin en asili ve başta gelenedir. Dini, sosyal ve örfi faziletleri, tarafsız kimseler için birer takdir ve hayranlık kaynağıdır. - Alphonse de Lamartine (Fransız Yazar, şair ve Devlet adamı.)

Erkekler Ne Diyor 20

• Anlaşılmıyacak bişey yok almanlar uzun yıllardır sanayide iyi ülke bu gün bile baktığında en kaliteli arabalar alman arabaları ve türkler de binlerce yıl savaşçı olarak yaşamış ve her türk devletinin iyi ve disiplinli bi ordusu vardır fransızlardada demek bi fahişelik var onu bende bilmiyorum :D:D

2|0
    0|1
  • hitlere ait oldugu söylenen birçok laf onunmuş gibi gezip dolanıyor.bu cümleler ona mı ait emin değilim ama tarihle biraz ilgilenen her devlet adamı ordunun türklerden oluşmasını istemiştir.

Hatta geçmişte bunu yapmışlardır bile..

0|0
    0|0
  • çıkarcı kerata. fahişe İngilizler' de olabilirdi aslında. kendi soylarından geldiği için ayırmış sanırım.

0|0
    0|1
  • ben yarı Türk yarı Almanım ve evet fahişenin çıkacağı ülke Fransa.Almanya sanayide iyi,teknolojiye yatkın zekaları.Türklerin savaşçılık özelliği var.Fransa sömürgecilikle bir yerlere gelmiş çok övdükleri Napolyon'un bile ''Para,para,para''dediği bir devlet.Fahişeler parayı sever.

0|0
    0|1
  • anlaşılmayacak neyi var?

Irklara özgü özelliklere ithafta bulunmuş.

0|0
    0|1
  • Hitler kendi ordusunun hastasıydı.. Bir defa ordusunun bazı özel birimlerini okült temel üzerine kurmuştur..

Kafası bir dünya alemlerde gezen bir tip nasıl desin ordusu şundan buda ondan olsun..

0|1
    0|0
  • bunu anlmayacak ne var adam ırklara göre düzen kurmuş kendi kafasına göre ilride belki bu hayelini gerçekleştirmek isteyecekti bu ölmüş adamın arkasından bu gibi sorular sorulacaktır bence en biyik hayali budur ne bilelim

0|0
    0|1
  • Bence saçma bir söz çünkü dünyada tek bir millet olsaydı orduya ne gerek var ?

aldolf ne diyosun olum sen :D

0|1
    0|2
  • herzaman ki gibi yine doğruyu söylemiş..bir kerede yanıl be adam!

0|0
    0|1
  • alam türk kardeşdir fransızlar kadınlarımızdır demek istemiş karı gibi erkekleri var alayı nonoş panpiş yumuşak adam doru sölemiş yane

0|0
    0|1
  • Dünyanın en disiplinli ordusu Türk Ordusu diye geçer bütün ülkeler de bunu bilir..

0|0
    0|1
  • fransızlara güzel giydirmiş :))

0|0
    0|1
  • Birincisi böyle bir soykırım yapan insana rahmet dilenmez.

İkincisi de sanırım Türk askerinin itaatkar ve azimli olmasındandır.

Fransızların fahişe olduğu konusunda bilgi sahibi değilim.

Evet almanlar sanayi de çok ileriy di onun zamanında.

0|0
    0|1
  • Bunu onun söylediğine dair kanıt var mı peki ?

0|1
    0|0
    • yok, sadece nette bir kaç kere rastladim

• olunun arkasından konusmamak lazm

0|1
    0|0
  • adam haklı dağılın uleyn

0|0
    0|1
  • hımına kodum ırkçısı,her sözünde olduğu gibi yine 'ırkçılık' yapmış...

1|0
    0|1
  • fransızlara cakmıs lafı...

0|0
    0|1
  • Türkler savaşcı bir millet o yüzden demiştir

0|0
    0|1
  • Rahmet okunmaz gavura.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Element uydurmayin amk.

Adolf Hitler

1|1
    0|1
  • Adam ne kaybettiyse ideolojilerinden kaybetti zaten. :)

Söylediği söz de doğru...

Almanlar gelmiş geçmiş en iyi sanayiye, Türkler orduya, cinsellik mevzuları Fransızlardan sorulur.

1|0
    0|0
  • yahudilerdende ticareti eksik.

0|0
    0|0
  • İyi birşey demiş dostum herşey gayet açık söylemek istediği :D

0|0
    0|0
  • ordusu turklerdenmi ?

hic sanmiomki bole bise desin..

0|1
    0|0
    • tarihten bihaber olduğun belli.

• Hayır ben de biliyorum demediğini de ''tarihten bir habersin'' diyen kişi belki tarih öğretir ve belki bizim bilmediğimiz gizli bir kaynağa sahiptir diye umud ettim. Gel gör ki bilgisi olmadan fikir sahibi olan herkes gibi ortaya laf attı daha sonra ses çıkmadı. Bir de çok biliyorlarmış gibi, insanları bilmemekle suçluyorlar. Hani kanıt? Hani kaynak? Yok. Varsa söyleyin ve öğretin yoksa susuverin. Kimse size mesnetsiz yorum başına para vermiyor.

• :))

Yazip geriye baktiklari yokki..

• musevilerden nefret ediyordu cunku ticaret isini cok iyi biliyordular o yuzden cogunu yerle bir yapti ve bugune kadar ticaret yapmayi biliyorlar

0|0
    0|0
  • Oyle mi dermiş?

0|0
    0|0
Yükleniyor...