Uzun Hikaye filmi yorumlarınız neler?

kenan imirzalı oğlunun oynadığı uzun hikaye filmine giden varmı nasıl buldunuz gitmeye değer mi gitmeyi düşünüyorum ama önce izleyenlerin yorumlarını almak istedim

Güncellemeler:
hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkur ederim cumartesı gıttım cok begendım fılımı zamanın nasıl gectıgını anlamadım fılm bı okadar daha surse yıne sıkılmadan ızlerdım heralde..

0|2
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kenan İmirzalaoğlunun bütün filmleri harika.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çok harikaydı...kesinlikle duyguların zirveye çıkabildiği bir fim...Kenan İmirzalıoğlu oyuncu kimliğini iyi yansıtmış

1|0
    0|0
  • onu bilmiyorum ama KARADAYIDA süper oynuyor ...

1|0
    0|0
  • Gitmedim, ama İmirzalıoğlunun oynadığı hiç bi kötü film görmedim.

1|2
    0|1
    • Görüşlerini daha insancıl belirtsen daha iyi olurdu. Mal mısınız filan gibi kötü kelimelerle ancak kendi kişiliğini alçaltıyorsun. Ayrıca, bu soru sormanın, kişilik zaafiyeti yada özgüven eksikliğiyle nasıl bir alaka kurdun anlamadım. Umarım bu dünyada seni anlayan birileride vardır.

• Ne olduğunu bildiği için Yönetim Cevabını kaldırdı :)

• 10 ûzerinden 8 bence çok beğenmiştım

0|0
    0|0
  • Çok beğendim Oyuncu kadrosu çok iyi zaten.. İçeriğe gelince. eşi öldükden sonra film başka bi boyuta geçiyor gibi oluyor.. Acaba devam filmi gelirmi diye düşünüyorum.. Sıkılmadan izlediğim nadir türk filmlerinden biri..

0|0
    0|0
  • İki gün sonra gidicem bakalım.. :)

1|1
    0|1
  • 2 gündür bu soru önüme çıkıp çıkıp duruyor sırf cevap yazmak için gidip izleyecem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çok uzundu izlemedim.(tamam ağlamayın)

0|1
    0|1
  • Kesinlikle gitmelisin!

0|1
    0|1
  • Kenanın karizması yeter git git :D

1|1
    0|1
  • Dun gittim bende.Guzeldi ama daha iyi olabilirdi.

0|0
    0|0
  • Gitmedim. Ama tavsiye edeceğin anime varsa izlerim.

0|0
    0|3
  • kenan imirzalıoğlunun hiçbir dizisini yada filmini izlemedim. izlemeyide düşünmüyorum.

1|2
    1|2
Yükleniyor...